X

پست های ویژه دانشیار

ژورنال های معتبر پزشکی

ژورنال های معتبر پزشکی

در وب سایت دانشیار لیست کلیه مجلات مرتبط به حوزه پزشکی منتشر شده است. این مجلات ISI هستند و شامل مجلات درجه Q1 تا Q4 پایگاه JCR می باشند. 

در این لیست ها که براساس رشته و حوزه علمی تنظیم شده است فقط مجلات معتبر قرار دارند. پژهشگران می توانند از طریق لینک های زیر به این مجلات دسترسی داشته باشند. 

همچنین در دانشیار خدمات چاپ مقالات علمی ارائه می گردد. پژوهشگران حوزه پزشکی می توانند با تکمیل فرم شماره 5 درخواست خود را درخصوص چاپ مقاله در حوزه پزشکی به دانشیار ارسال نمایند. 

یکی دیگر خدمات ارائه در دانشیار مربوط به پرداخت هزینه ثبت نام، داوری سریع و چاپ مقاله است. که درصورتیکه که در اینخصوص درخواستی داشته باشید می توانید به صورت مستقیم با دانشیار تماس بگیرید. 

اطلاعات تماس:
دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)
همراه: 09173915286
ایمیل: Aghlmand@danrc.com

Print
1544 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان