پست های ویژه دانشیار

فروش دلار پی پال PayPal

فروش دلار پی پال PayPal

در حال حاضر کسب و کارهای اینترنتی هر روز با تغییرات و نوآوری های زیادی رو به رو است. به طور مثال شاید ۲۰ سال پیش تصور هیئت تحریریه یک نشریه در شرایطی که حداقل یک بار در روز دور هم جمع نشوند، غیرممکن می نمود اما امروزه بسیاری از مجله های خبری در دنیا مانند CNet, TechRadar و … با در اختیار داشتن نویسندگانی در سراسر دنیا می توانند وظیفه اطلاع رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به انجام رسانند.

در این مسیر ایرانیان نیز با وجود تمامی محدودیت های موجود به مرور از وجود فرصت های همکاری با شرکت های خارجی، موسسات بین المللی و وب سایت های معتبر آگاه شده اند و با ارائه خدمات یا محصولات آنلاین خود با استفاده از امکانات جدیدی که برایشان در وب مهیا شده است، کسب درآمد می کنند. درآمدهایی به ارزهای دیگر مثل دلار و یورو.

از جمله این افراد می توان عکاس ها، گرافیست ها، برنامه نویس ها، طراحان قالب‌های نرم‌افزاری و فعالان در زمینه سئو (SEO) را نام برد که با فعالیت در وب سایت های معتبر درآمدهای ارزی سرشاری را برای خود ایجاد می کنند.

تعدادی از معتبرترین وب سایت هایی که با دریافت خدمات افراد در وب، به آنها مبالغی را به صورت ارزی می پردازند به شرح زیر می باشند:

  • Freelancer.com
  • Elance.com
  • Envato.com
  • ThemeForest.net
  • VideoHive.net
  • GraphicRiver.net
  • CodeCanyon.net
  • 99Designs.com

 در این راستا بزرگترین مشکلی که پیش روی ایرانیان در این زمینه وجود دارد مشکلات و محدودیت های متعدد برای نقد کردن درآمد های ارزی ایجاد شده به دلیل تحریم های بین المللی است.

البته ایرانی ها نیز بیکار ننشسته اند و روش هایی را برای دورزدن این محدودیت ها و تبدیل درآمد های ارزی به ریال توسعه داده اند. اگر شما هم یک freelancer هستید و یا به هر روش دیگری درآمد ارزی دارید، می توانید با فروش درآمدهای ارزی خود به ما معادل ریالی آن را دریافت کنید. به عنوان مثال می توانیم با استفاده از PayPal درآمدهای تامین شده از طریق وب سایت های معتبر ذکر شده را به ریال تبدیل کنیم. به این منظور کافی است ابتدا حصول اطمینان نمایید که وب سایت مربوطه جهت انتقال پول به کاربران خود از پی پال نیز استفاده می کند. سپس جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید تا ما راهنمایی لازم را در این رابطه به شما ارائه دهیم. ما با توجه به شرایط و نیازهای شما، مقدمات لازم را جهت انتقال درآمد ارزی شما به اکانت های پی پال خود را فراهم نموده و پس از انتقال این مبالغ، معادل ریالی آن را ظرف مدت سه روز کاری به حساب بانکی شما در ایران واریز می نماییم.

انجام پرداخت های پی پال, انجام پرداخت های مستر کارت، ویزا کارت

در این روش، ما ۱ درصد از مبلغ انتقال یافته را کسر نموده و مابقی را به قیمت سایت دانشیار به حساب ریالی شما در ایران واریز می کنیم. به عنوان مثال اگر شما ۱,۰۰۰ دلار در حساب کاربری خود در وب سایت مورد نظر موجودی داشته باشید، ما مبلغ ٩٩۰ دلار ضربدر قیمت روز دلار سایت تهران پیمنت به حساب شما واریز می کنیم.

 

پرداخت هزینه چاپ مقاله

علاوه بر این اگر درآمد ارزی به صورت موجودی در اکانت پی پال شما باشد، این امکان باز هم برای ما وجود دارد که موجودی اکانت پی پال شما را خریداری کنیم. اما در این روش ممکن است تا ۱۰ درصد از مبلغ مربوطه به عنوان کارمزد کسر شود.

شما می توانید جهت نقد کردن درآمدهای ارزی خود و فروش دلار پی پال، فرم نقدکردن دلار PayPal در منوی ثبت سفارش را پر نمایید تا ما در سریعترین زمان جهت ارائه مشاوره تلفنی با شما تماس بگیریم.

علاوه بر این، حتی اگر درآمد ارزی شما از طریق پی پال قابل انتقال نیست، می توانید با ما تماس بگیرید تا جهت نقد کردن مبلغ مربوطه و تبدیل آن به ریال، مشاوره مورد نیاز را به شما ارائه نماییم.

5452
رتبه بندی این مطلب:
4.5

کلمات کلیدی:

PayPal پرداخت پی پال پرداخت مستر کارت پرداخت های ارزی پرداخت هزینه چاپ مقاله پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس پرداخت ویزا کارت خرید کتاب درآمد پی پال نرخ دلار کانادا هزینه چاپ مقاله ISI هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی هزینه سابمیت مقاله هزینه چاپ مقاله در elsevier ارسال رایگان مقاله isi پرداخت هزینه چاپ مقاله علمی پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس بین المللی پرداخت ارزی با پی پال حواله به کانادا حواله به تورنتو اپلیکیشن فی سفارت کانادا پرداخت با ویزا کارت ثبت نام آزمون تافل حواله به هند پرداخت با مستر کارت قیمت دلار نرخ ارز صرافی دانشیار پرداخت PayPal پرداخت کارت اعتباری پرداخت با وب مانی حواله وسترن یونیون خدمات پرداخت انلاین ارزی حواله های ارزی پی پال خدمات پرداخت آنلاین ارزی دانشجویی خرید و فروش دلار پی پال Apc در مقالات چیست هزینه سابمیت مقاله علمی پژوهشی هزینه چاپ مقاله کنفرانسی نحوه پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی پرداخت هزینه مجله پرداخت بین المللی با کارت شتاب پرداخت ارزی دانشجویی پرداخت بین المللی پرداخت ارزی لیر پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین ال پرداخت هزینه چاپ مقاله با کمترین پرداخت هزینه چاپ مقاله با پی پال

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما