X

پست های ویژه دانشیار

لیست مجلات بی اعتبار و جعلی وزارت بهداشت

لیست مجلات بی اعتبار و جعلی وزارت بهداشت

آخرین لیست مجلات بی اعتبار و جعلی وزارت بهداشت

جهت اطلاع از آخرین لیست های مجلات بی اعتبار و جعلی وزارت بهداشت و آموزش پزشکی به وب سایت http://blacklist.research.ac.ir/ مراجعه نمایید. تصویر زیر صفحه نخست این وب سایت را نشان می دهد.

لیست مجلات بی اعتبار و جعلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

لیست ارایه شده از سوی وزارت بهداشت فقط شامل مجلات بی اعتبار و جعلی است و مجلات معتبر را شامل نمی شود. در واقع تمامی لیست های منتشر شده تا به امروز فقط لیست مجلات بی اعتبار، جعلی و یا نامعتبر بوده است و هیچگاه لیست مجلات سفید و یا معتبر از سوی هیچ وزارت و یا سازمانی صادر نشده است.

دلیل صادر نشدن لیست مجلات معتبر  سختی بررسیمجلات است. در هر حوزه عملی چند میلیون مجله وجود دارد و هیچ سازمانی توان بررسی همه آنها را ندارد. از نظر وزارت علوم و بهداشت تمامی مجلات جهان معتبر هستند مگر اینکه نام آنها در لیست های منتشر شده از سوی آنها بی اعتبار/جعلی/نامعتبر اعلام شود. همچنین دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر لیست مجلات بی اعتبار و جعلی، شروطی را نیز مطرح نموده است که به صورت کلی می تواند یک مجله را وارد لیست مجلات بی اعتبار نماید. به عنوان مثال تعداد بالای مقالات چاپ شده درهر شماره و یا داوری کوتاه می تواند نام یک مجله را وارد لیست مجلات بی اعتبار و جعلی دانشگاه آزاد نماید.

ممکن است نام مجله ای در هیچ لیستی نباشد و نویسنده مقاله خود را به آن مجله بفرستد و آن مجله پس از مدتی بی اعتبار و جعلی اعلام گردد. در این صورت اگر مجله بی اعتبار باشد براساس تاریخ وارد شدن به لیست مجلات بی اعتبار با آن برخورد می شود. اما اگر مجله جعلی باشد، کلیه مقالات از اولین شماره چاپ شده تا آخرین شماره بی اعتبار خواهد بود.

در دانشیار خدمات ترجمه تخصصی و چاپ مقالات علمی/ ISI ارائه می گردد. همچنین لیست کلیه مجلات معتبر ISI در سایت دانشیار قرار داده شده است که از طریق لینک های زیر قابل مشاهده است:

 

لیست کلیه مجلات ISI رشته های پزشکی (دسته بندی شده براساس رشته و گروه علمی)

لیست کلیه مجلات ISI رشته های علوم انسانی  (دسته بندی شده براساس رشته و گروه علمی)

 

از خدمات دیگری که در حوزه پزشکی در دانشیار ارائه می گردد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

چاپ مقالات علمی / ISI در رشته های پزشکی

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی در رشته های پزشکی

ویرایش انگلیسی مقالاتی که بدلیل ضعف نگارش انگلیسی از مجلات رد شده اند

بررسی اعتبار مجلات علمی 

چاپ کتاب و قرار دادن کتاب های چاپ شده توسط اساتید رشته های پزشکی در وبسایت آمازون

 

چاپ مقالات پزشکی در دانشیار  چاپ مقاله توسط دانشیار  ترجمه تخصصی مقالات علمی  چاپ مقاله آی اس آی   نحوه پاسخ به داوران مجله آی اس آی

 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

 

Print
3853 رتبه بندی این مطلب:
3/5
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان