درباره ما

سال 1388 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود.
خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود. چاپ کتاب ، چاپ مقالات علمی/ISI، بررسی اعتبار مجلات علمی / ISI، بررسی سرقت ادبی، انجام پرداخت های بین المللی، دریافت مقاله و کتاب، برگزاری کارگاه های آموزشی، ترجمه تخصصی مقاله و کتاب و ویرایش انگلیسی مقاله و کتاب، خدمات اصلی دانشیار هستند. با کلیک بر روی هر کدام می توانید به صفحه اصلی وارد شوید و اطلاعات بیشتر را مطالعه نمایید.
علاوه بر بخش خدمات، بخش آموزشی دانشیار نیز بسیار فعال است. تکنیک هایی که در بخش پست های دانشیار منتشر می شود براساس تجربیات گروه تنظیم و ارائه می گردد. ما توانستیم راهنماهای بسیاری را منتشر نماییم و تمام مواردی را که پژوهشگران در چاپ مقالات علمی به آن نیاز دارند، آموزش دهیم.
آنچه که باعث خوشحالی گروه دانشیار است؛ پیام هایی است که از سوی پژوهشگران دریافت می گردد. پژوهشگرانی که حمایت خود را از دانشیار اعلام می نمایند، به ما می پیوندند و در مسیر خدمت رسانی مشاور و راهنما هستند. ما به صورت روزانه به سوالات پژوهشگران پاسخ می دهیم و براساس نیاز آنها خدمات جدید تعریف و در دانشیار ارائه می گردد.

* توجه داشته باشید که دانشیار یک موسسه رسمی نیست. اعضای دانشیار پژوهشگرانی هستند که از سراسر دنیا با هم در ارتباط هستند و تلاش دارند تا صادقانه خدمت کنند و متفاوت باشند.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما