X

درباره ما

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود.
خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود. چاپ کتاب ، چاپ مقالات علمی/ISI، بررسی اعتبار مجلات علمی / ISI، بررسی سرقت ادبی، انجام پرداخت های بین المللی، دریافت مقاله و کتاب، برگزاری کارگاه های آموزشی، ترجمه تخصصی مقاله و کتاب و ویرایش انگلیسی مقاله و کتاب، خدمات اصلی دانشیار هستند. با کلیک بر روی هر کدام می توانید به صفحه اصلی وارد شوید و اطلاعات بیشتر را مطالعه نمایید.
علاوه بر بخش خدمات، بخش آموزشی دانشیار نیز بسیار فعال است. تکنیک هایی که در بخش پست های دانشیار منتشر می شود براساس تجربیات گروه تنظیم و ارائه می گردد. ما توانستیم راهنماهای بسیاری را منتشر نماییم و تمام مواردی را که پژوهشگران در چاپ مقالات علمی به آن نیاز دارند، آموزش دهیم.
آنچه که باعث خوشحالی گروه دانشیار است؛ پیام هایی است که از سوی پژوهشگران دریافت می گردد. پژوهشگرانی که حمایت خود را از دانشیار اعلام می نمایند، به ما می پیوندند و در مسیر خدمت رسانی مشاور و راهنما هستند. ما به صورت روزانه به سوالات پژوهشگران پاسخ می دهیم و براساس نیاز آنها خدمات جدید تعریف و در دانشیار ارائه می گردد.

* توجه داشته باشید که دانشیار یک موسسه رسمی نیست. اعضای دانشیار پژوهشگرانی هستند که از سراسر دنیا با هم در ارتباط هستند و تلاش دارند تا صادقانه خدمت کنند و متفاوت باشند.

 • دکتر طالبی

  چاپ مقالات خود را به گروه قوی دانشيار سپردم و خوشبختانه جواب اعتماد عاقلانه ام را گرفتم. گروه دانشيار گروهی بسيار تخصصی و قوی و كاملا امانت دار است.همكاری من برای آينده مستدام است.

 • دکتر خرمدل

  بنده با موسسات زیادی همکاری داشته ام اما تیم دانشیار از لحاظ سرعت پاسخگویی، رعایت امانت و کیفیت علمی در ارائه خدمات بهترین است. دقت نظر شما در رعایت اصولی اخلاقی در نشر مقالات و کتب علمی نیز قابل ستایش است. شما یک تیم حرفه ای و البته قابل اعتماد هستید.

 • دکتر حیدری

  در طول فعالیت در زمینه چاپ کتاب و مقاله، ترجمه و نیز مشاوره در زمینه انتخاب ژورنا‌ل‌ها و چاپ مقالات علمی، با گروه‌های پژوهشی زیادی همکاری داشته ام. براساس تجربه و شناخت، دانشیار را کاملترین، به روزترین، و متعهدترین گروه پژوهشی می‌دانم.

 • دکتر طلایی

  در سال 1391 مقالات خود را به دانشیار سپردیم. مقالات ما در مجلات معتبر آی اس آی چاپ شد. طی این چند سال از خدمات دیگر دانشیار نیز بهره بردیم و همکاری ما تا به امروز ادامه دارد. گروه دانشیار را حرفه ای، صادق، دلسوز و متعهد دیدیم. گروهی که "قابل اعتماد" است.

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان