X
خدمات دانشیار چاپ کتاب دانشیار

چاپ کتاب دانشیار

نشر دانشیار (چاپ کتاب های مستقل و استخراج کتاب از پایان نامه)

فعالیت دانشیار در سال 1390 و با چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر علمی / ISI آغاز گردید. فعالیت بین المللی در این زمینه باعث آشنایی با ناشرین معتبر جهان شد و به مرور ارتباطات بوجود آمده زمینه‌ی همکاری خوبی را فراهم کرد. چاپ کتاب یکی از خدماتی است که بواسطه‌ی ارتباطات بوجود آمده، توسط دانشیار ارائه می گردد.

دانشیار قادر است با تمامی شرکت های چاپ و نشر علمی همکاری داشته باشد و تحریم های بوجود آمده نمی تواند محدودیتی در ارائه خدمات ایجاد نماید. طی چند سال گذشته تخصص خود را ثابت نمودیم و این فقط با اعتماد جامعه علمی ممکن بود. اعتماد شما تنها نیرویی است که باعث ادامه کارِ گروه دانشیار می شود.

یک: هزینه دریافتی. در دانشیارهزینه دریافتی بابت چاپ هر کتاب، بصورت واقعی و منصفانه محاسبه و تعیین می گردد. به عنوان مثال؛ چاپ یک کتاب علمی که دارای 150 صفحه است، با مبلغ 600 هزار تومان انجام می شود.

دو: شبکه تبلیغات بین المللی. یکی از مشکلات چاپ کتاب در ایران، نبود شبکه تبلیغات است. حتی می توان گفت که کشور ما فاقد شبکه تبلیغات کتاب است. بسیاری از کتاب ها در انبار ناشرین و نویسنده‌ها خاک می خورند، زیرا هیچکس از چاپ آنها اطلاعی ندارد. در صورتیکه نویسنده باشید با چنین مشکلی مواجه شده‌اید و با من هم عقیده خواهید بود.
دانشیار از شبکه تبلیغات کتاب بهره می برد. براساس قراردادهایی که با مراکز فروش بین المللی کتاب عقد شده است، کلیه کتاب‌هایی که توسط دانشیار منتشر می شود، بلافاصله پس از چاپ در سایت‌هایی مانند آمازون و گوگل بوک و دیگر سایت های مشهور و معروفی که در زمینه کتاب فعالیت دارند، قرار خواهد گرفت. همچنین معرفی کتاب به دانشگاه‌هایی که از سیستم کتابخانه‌ی آنلاین بهره می برند، یکی از خدماتی است که در این بخش ارائه می گردد.

درصورتیکه کتاب توسط دانشیار منتشر شده باشد، به صورت رایگان به شبکه تبلیغات معرفی می گردد و در سایت‌های آمازون و گوگل بوک قرار می گیرد و در صورتیکه کتاب توسط ناشری غیر از دانشیار چاپ شده باشد، هزینه دریافتی بابت ارائه خدمات شبکه تبلیغات برابر با هزینه چاپ کتاب در دانشیار خواهد بود.

سه: طراحی حرفه ای جلد و صفحات داخلی کتاب. تمامی متخصصان این بخش فارغ التحصیل رشته هنر هستند و به صورت حرفه‌ای در زمینه طراحی فعالیت دارند. کلیه طراحی ها با توجه به موضوع کتاب انجام می شود.

چهار: زمان. زمان یکی از شاخصه های مهم خدمات چاپ و نشر دانشیاراست. کلیه کتاب‌هایی که به دانشیار سپرده می شود در مدت کمتر از 45 روز در سایت آمازون و گوگل بوک قرار می گیرد. طی این مدت کلیه کارهای مربوط به تنظیم شناسنامه، دریافت ISBN، طراحی جلد و صفحات داخلی، انجام پیگیری‌ها و پاسخ به داوری کتاب و رفع اشکالات تخصصی نشر، انجام می شود.

اولین تحقیق و پژوهش در قالب پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری انجام می شود و نتایج بصورت مقاله به جامعه علمی ارائه می گردد. با چاپ مقاله پژوهش انجام شده را معرفی می کنیم و حاصل آن را به اشتراک می گذاریم. همچنین چاپ نتایج تحقیق در قالب کتاب، شیوه ی دیگری برای به اشتراک گذاری نتایج تحقیق است.

در دانشیار به پژوهشگران کمک می کنیم تا اولین کتاب تالیفی خود را منتشر نمایند. این کتاب از پایان نامه کارشناسی ارشد و یا دکتری استخراج می شود. کافی است "فرم شماره 2" و فایل پایان نامه را به دانشیار ارسال نمایید تا بررسی لازم در خصوص استخراج کتاب انجام شود.

"مشاهده کلیه کتاب های چاپ شده"

کتاب های چاپ شده توسط دانشیار

 

دانشجویان دعوت شده به مصاحبه دکتری و اعضای هیات علمی، می توانند از شرایط ویژه چاپ کتاب دانشیار بهره ببرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دانشیار تماس بگیرید.

 

درصورتیکه می خواهید چاپ کتاب خود را به دانشیار بسپارید، ابتدا اطلاعات ارائه شده در وب سایت را مطالعه نمایید و یا با دانشیار تماس بگیرید. سپس:

 • گام اول: "فرم شماره 2" را دریافت و پس از تکمیل به دانشیار ارسال نمایید.
 • گام دوم: درخواست شما بررسی می شود و سپس با شما تماس خواهیم گرفت.
 • گام سوم: براساس نوع درخواست پیش فاکتور خدمات صادر می گردد.
 • گام چهارم: پرداخت هزینه چاپ کتاب از سوی شما.
 • گام پنجم: دریافت شابک و صدور تاییدیه شابک از سوی دانشیار.
 • گام ششم: صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب و انجام کلیه پیگیری های.
 • گام هفتم: چاپ کتاب توسط ناشر داخلی/خارجی.
 • گام هشتم: قرارگیری کتاب در سایت آمازون و گوگل بوک و دیگر سایت های فروش کتاب.

توضیحات بیشتر:

 • در تمامی مکاتباتی که با دانشیار دارید، اطلاعات تماس خود را در ایمیل ذکر نمایید.
 • کلیه ایمیل های دریافتی در مدت 24 تا 72 ساعت  پاسخ داده می شود. لطفا در طی این مدت از ارسال ایمیل مجدد خودداری نمایید.
 • تنها در صورت گذشت 72 ساعت از ارسال ایمیل، مجاز به تکرار درخواست می باشید.
 • درصورتیکه نیاز به دریافت پاسخ فوری دارید، در عنوان ایمیل از عبارت "نیاز به پاسخ فوری" استفاده نمایید.

 سخن مدیر

دانشیار یک سایت اطلاع رسانی علمی است. در دانشیار اطلاعاتی تخصصی در زمینه علوم، تحقیقات و فناوری منتشر می شود. همچنین می توان دانشیار را یک سایت آموزشی نامید. زیرا در بخش آموزشی نیز سعی شده است با ارایه مطالب تخصصی، آموزش لازم به پژوهشگران داده شود. دانشیار سعی دارد اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازد. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و تلاش می کنیم یار دانش پژوهشگرانی باشیم که دانشیار ندارند. امید که به این خواسته برسیم و این آرمان محقق شود.

 •  در دانشیار همه کارها، همیشه، با در نظر گرفتن اخلاق پژوهش انجام می شود. دانشیار خود را ملزم به در نظر گرفتن، رعایت و اطاعت از قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می داند.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان