X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI موسسه چاپ مقاله دانشیار

 

خرید مقاله برای اپلای

خرید مقاله برای اپلای

خرید مقاله برای اپلای کاری است که بسیاری از افراد انجام می دهند. آنها با مقاله ای که می خرند، بورس تحصیلی یا فاند دریافت می کنند و در مقطع فوق لیسانس و یا دکتری تحصیل را آغاز می نمایند. 

اما باید به این مورد توجه داشت که ممکن است اساتید متوجه چنین کلاه برداری شوند و به این صورت بورس آنها قطع می شود و یا از دانشگاه اخراج می شوند. 

انجام تحقیق و نوشتن مقاله کار بسیار سختی است.

یک مقاله ISI حاصل بیش از 2 سال پژوهش است و زمانی که فردی این مقاله را می خرد هرگز نمی تواند به آن پختگی لازم برسد و بتواند از مقاله خود در مقابل اساتید خارج از کشور دفاع کند. 

بورس تحصیلی بسیاری از دانشجویان به همین دلیل قطع می شود. آنها نمی توانند روشی را که در مقاله خود ارائه داده اند تکرار نمایند و همچنین نمی توانند به سوالات استاد و یا همکاران دیگر پاسخ دهند. 

خرید مقاله ISI برای اپلای دانشگاه های آمریکا و کانادا

 

درمواردی دیده می شود که جایگاه نویسندگان در مقالات ISI فروخته می شود.

بسیاری از این مقالات در کمتر از یک سال از مجلات حذف می شوند و علیه نویسندگان پرونده تشکیل می شود. همچنین کلیه مشخصات آنها در وبسایت مجلات با ذکر تقلب آنها برای همیشه ثبت می شود. 

همیشه به دانشجویان تاکید می کنم که برای انجام اپلای، داشتن چند مقاله کنفرانسی که متعلق به خود شماست از داشتن چند مقاله ISI که متعلق به دیگران است، بهتر است.

اگر می خواهید برای اپلای اقدام کنید، راه درست را انتخاب کنید. راه تلاش و کوشش و از تقلب دوری کنید. 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
54 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان