X

پست های ویژه دانشیار

Title page چیست؟

Title page چیست؟

تایتل پیج چیست؟

نوشتن Title page  باید براساس فرمت ارائه شده در مجله باشد. معمولا ناشرینی مانند الزویر، اسپرینگر و وایلی در اینخصوص توضیحات کاملی در صفحه مربوط به نویسندگان ارائه داده اند. به همین خاطر مطالعه صفحه راهنمای نویسندگان در مجلات الزامی است. 

در صفحه تایتل پیج عنوان مقاله قرار داده می شود. سپس با فاصله نام نویسندگان ذکر می گردد.

صفحه عنوان Title page چیست؟

اطلاعات نویسنده باید به صورت فوق ارایه گردد.

درصورتیکه مقاله بیش از یک نویسنده دارد، اطلاعات نویسنده مسئول مکاتبات باید به فرم بالا ارائه گردد. و برای سایر نویسنده ها ارسال نام و نام خانوادگی، مدرک تحصیلی، وابستگی سازمانی(Affiliation)، عنوان(دانشجو، استادیار، دانشیار و یا پروفسور)، ایمیل کفایت می کند.  

همچنین بهتر است کلیه نویسندگان در سایت https://orcid.org/ عضو شوند و نام کاربری و رمز عبور دریافت نمایند.  این سایت مربوط به رزومه علمی-پژوهشی نویسنده است. سردبیر و دفتر مجله جهت بررسی اطلاعات نویسنده به این سایت مراجعه می نمایند. ارتباط بین سایت دفتر مجله و سایت Orcid با دراختیار داشتن نام کاربری و رمز عبور برقرار می شود. 

 

فرم خام تایتل پیج از بخش زیر قابل دریافت است. همچنین می توانید اطلاعات مربوطه را ارسال نمایید تا این صفحه  توسط دانشیار تنظیم گردد. 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
136 رتبه بندی این مطلب:
3/0

فایل ها برای دانلود

 • Title page_Sample(.docx, 26/23 KB) - 24 download(s)

  فایل الگوی مربوط به صفحه عنوان در مجلات علمی

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
 • دکتر طالبی

  چاپ مقالات خود را به گروه قوی دانشيار سپردم و خوشبختانه جواب اعتماد عاقلانه ام را گرفتم. گروه دانشيار گروهی بسيار تخصصی و قوی و كاملا امانت دار است.همكاری من برای آينده مستدام است.

 • دکتر خرمدل

  بنده با موسسات زیادی همکاری داشته ام اما تیم دانشیار از لحاظ سرعت پاسخگویی، رعایت امانت و کیفیت علمی در ارائه خدمات بهترین است. دقت نظر شما در رعایت اصولی اخلاقی در نشر مقالات و کتب علمی نیز قابل ستایش است. شما یک تیم حرفه ای و البته قابل اعتماد هستید.

 • دکتر حیدری

  در طول فعالیت در زمینه چاپ کتاب و مقاله، ترجمه و نیز مشاوره در زمینه انتخاب ژورنا‌ل‌ها و چاپ مقالات علمی، با گروه‌های پژوهشی زیادی همکاری داشته ام. براساس تجربه و شناخت، دانشیار را کاملترین، به روزترین، و متعهدترین گروه پژوهشی می‌دانم.

 • دکتر طلایی

  در سال 1391 مقالات خود را به دانشیار سپردیم. مقالات ما در مجلات معتبر آی اس آی چاپ شد. طی این چند سال از خدمات دیگر دانشیار نیز بهره بردیم و همکاری ما تا به امروز ادامه دارد. گروه دانشیار را حرفه ای، صادق، دلسوز و متعهد دیدیم. گروهی که "قابل اعتماد" است.

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان