X

پست های ویژه دانشیار

روش جدید در انتخاب مجله

روش جدید در انتخاب مجله

نحوه انتخاب ژورنال

برای یکی از مقالاتی که در هفته گذشته به اتمام رسید، تصمیم گرفتم از سیستم جدید انتشارات اسپرینگر در انتخاب مجله کمک بخواهم. عنوان و چکیده مقاله را برای آنها فرستادم تا مجلات مناسب را پیشنهاد دهند. همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است آنها 4 مجله را پیشنهاد داده اند. اطلاعات مربوط به هر مجله و دلیل انتخاب ان نیز نوشته شده است و کافی است نام مجله مشخص شود تا مقاله به آن ارسال گردد. شما نیز اگر در انتخاب مجله مناسب و مرتبط دچار مشکل شده اید می توانید از این سیستم جهت انتخاب مجله بهره ببرید. سایت ISI نیز چنین سیستمی دارد اما مجلاتی که توسط ان سیستم معرفی می شود به صورت اتوماتیک است و معمولا نمی تواند رضایت نویسندگان را کسب نماید. 

 

نحوه انتخاب مجله برای مقالات

 

در صورتیکه برای مکاتبه با این سیستم دچار مشکل هستید می توانید مقاله خود را به دانشیار ارسال نمایید تا مکاتبات لازم و دریافت لیست پیشنهادی توسط گروه دانشیار انجام شود. 

 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
3264 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان