X

پست های ویژه دانشیار

یک نمونه نامه پذیرش جعلی مجله ISI

یک نمونه نامه پذیرش جعلی مجله ISI

نامه پذیرش جعلی

نویسنده مبلغ 2 میلیون تومان پرداخت نموده است تا مقاله اش در یکی از مجلات معتبر ISI چاپ شود. پس از گذشت 3 هفته موسسه اعلام می کند که مقاله شما پذیرش گرفته است و نامه پذیرش را به نویسنده تحویل می دهد. نویسنده این نامه را جهت بررسی به دانشیار می فرستد. با مکاتبه ای که با مجله انجام شد مشخص گردید که این نامه از سوی مجله صادر نشده است و در واقع جعلی است. در تصویر زیر ایمیل دریافت شده از سوی مجله قابل مشاهده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر پست با عنوان "چاپ تضمینی مقالات ISI" را مطالعه نمایید.

 

نامه پذیرش جعلی

نویسنده: مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
6031 رتبه بندی این مطلب:
3/4
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان