پست های ویژه دانشیار

مرکز معتبر استخراج مقاله ISI از پایان نامه

مرکز معتبر استخراج مقاله ISI از پایان نامه

دانشیار مرکز تخصصی چاپ مقالات علمی در مجلات ISI, JCR, WOS, Scopus و همچنین مجلات Q1-Q4 است. این باعث شده است که متخصصین دانشیار با شیوه نگارش و تنظیم مقاله برای مجلات علمی آشنا باشند.

استخراج مقاله توسط چه کسی انجام می شود؟

استخراج مقاله از پایان نامه یکی از خدمات تخصصی دانشیار است که توسط اعضای هیات علمی انجام می شود. در ابتدا پایان نامه مورد بررسی قرار می گیرد و سپس براساس تحقیق انجام شده مقاله با بالاترین کیفیت استخراج می شود.

از پایان نامه چند مقاله استخراج می شود؟

از بعضی از پایان نامه ها تنها یک مقاله و از بعضی دیگر از پایان نامه ها براساس سوالات و فرضیات تحقیق می توان بیش از یک مقاله استخراج کرد. معمولا از پایان نامه های فوق لیسانس یک مقاله و از پایان نامه های دکتری می توان بیش از یک مقاله استخراج کرد. البته همیشه باید توجه داشت که یک مقاله کامل و با کیفیت از چند مقاله بی کیفیت و سطح پایین بهتر است. به همین خاطر پیشنهاد می گردد که تحقیق انجام شده در قالب یک مقاله کامل ارائه شود.

آیا مقاله به انگلیسی ترجمه می شود؟

پس از استخراج مقاله درصورتیکه نویسنده بخواهد آن را برای مجلات خارجی ارسال نماید ترجمه تخصصی توسط گروه دانشیار قابل انجام است. در دانشیار ترجمه ها به صورت تضمینی انجام می شود و پس از انجام ترجمه نیازی به ویرایش نیست. همچنین در صورتیکه مجله سوالاتی را از نویسنده بپرسد و داوران ویرایش هایی را لازم ببینند، راهنمای نویسندگان خواهیم بود.

استخراج مقاله از پایان نامه طی چند روز انجام می شود؟

استخراج مقاله از پایان نامه طی 6 الی 10 روز انجام می شود. در ابتدا پایان نامه خوانده می شود و سپس مقاله استخراج می گردد.

آیا پس از استخراج مقاله نیازی به ویرایش و بازنویسی وجود دارد؟

مقاله کامل و قابل ارسال به مجلات خواهد بود. اما همواره باید توجه داشت که سطح مقاله براساس سطح پایان نامه است. پس از استخراج مقاله لازم است نویسندگان جملات و استنادها را بازبینی کنند. ممکن است تحقیق انجام شده کمی قدیمی باید که لازم است به روز شود و یا تغییراتی در جمله بندی ها انجام شود. همه اینها سلیقه ای است و توسط نویسندگان و یا اساتید راهنما و مشاور انجام می شود. یک مقاله تا مرحله نهایی چاپ، بارها مورد ویرایش و اصلاح قرار می گیرد.

آیا درصورتیکه سردبیر و داوران مجله ویرایش هایی را لازم بدانند ویرایش و ترجمه مقاله توسط دانشیار انجام می شود؟

سردبیر و داوران مجلات علمی همواره سوالاتی را می پرسند که نویسنده در مرحله انجام پژوهش با آن برخورد نکرده است و این باعث می شود برای پاسخ به آن سوالات به مقالات جدیدی استناد دهد و یا بخشی از مقاله را تغییر دهد و ... همیشه سردبیر و داوران ویرایش هایی را لازم می بینند که باعث می شود متن مقاله تغییر کند و ما همواره در تمامی این مسیر راهنمای نویسندگان هستیم. نویسندگان می توانند همه موارد را به زبان فارسی به دانشیار بفرستند تا ترجمه گردد و در مقاله قرار بگیرد.

نحوه ثبت سفارس در دانشیار چگونه است؟

می توانید از طریق واتساپ با دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار) تماس بگیرید و فایل وورد/doc پایان نامه خود را جهت بررسی اولیه ارسال نمایید.

اطلاعات تماس:

00989173915286

Aghlmand@danrc.com

info@danrc.com

4737
رتبه بندی این مطلب:
3.5

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما