پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله دکتر مجید عقلمند در مجله با ضریب تاثیر 3.307

چاپ مقاله دکتر مجید عقلمند در مجله با ضریب تاثیر 3.307

یکی از مقالاتم در این هفته از مجله آی اس آی با ضریب تاثیر 3.307 پذیرش گرفت. این مقاله مربوط به تحقیقی بود که در کنار پایان نامه دکتری انجام داده بودم. 

مقاله در زمینه محاسبه میزان فضای سبز از طریق تکنیک های جدید سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی است. تحقیق برپایه روشی بود که در سال 2019 در یکی از دوره های سازمان ناسا آموزش دیده بودم و همین روش به همراه موضوع خوبی که انتخاب شده بود باعث قبولی مقاله در چنین مجله ای شد. 

همانطور که در تصویر دوم و سوم قابل مشاهده است؛ مقاله در شهریور 1400 به مجله ارسال گردید و در تیر ماه 1401 پذیرش گرفت. این مقاله در این مدت دو بار جهت اصلاح برگردانده شد و می توان گفت با اینکه به شرط اصلاح کم پذیرش گرفته بود اما تا آخرین مرحله داوران نظرات خود را با تاکید اعمال کردند. 

 

همچنین طی 12 سال همه تجربیات خودم را در زمینه چاپ مقاله در وب سایت دانشیار به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی قرار داده ام. پیشنهاد می کنم قبل از هر چیز آموزش های دانشیار را گام به گام مورد بررسی و مطالعه قرار دهید. 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

 

2558
رتبه بندی این مطلب:
1.7

کلمات کلیدی:

اعتراض به داوری مقاله انواع ریجکت مقاله تشکر از داور مقاله به انگلیسی جواب ریوایز درخواست داوری مقالات طرح درخواست withdraw از سردبیر طریقه نامه نوشتن به ادیتور مقاله isi طولانی شدن زمان داوری مقاله مقالات از نوع letter منظور از تکمیل داوری چیست نامه به سردبیر pdf نحوه نوشتن نامه به سردبیر مجله نمونه ریوایز مقاله نمونه فرم داوری نمونه متن داوری مقاله نمونه نامه به سردبیر فارسی نمونه نامه پاسخ به داوری مقاله نمونه نامه پاسخ به داوری مقاله انگلیسی نمونه نامه پاسخ به داوری مقاله فارسی نمونه نامه درخواست پذیرش مقاله نمونه نامه فارسی به سردبیر مجله برای چاپ مقاله وضعیت یک مقاله بعد از سابمیت "نمونه داوری مقاله به انگلیسی" حذف مقاله روند داوری مقالات الگوی پاسخ به داوری مقالات نمونه داوری مقاله فارسی نمونه نامه انگلیسی به سردبیر مجله برای چاپ مقاله چاپ مقاله Decision in process یعنی چه Draft مقاله چیست Editor assignment pending به چه معناست Editor assignment pending یعنی چی With editor یعنی چی احتمال ریجکت مقاله بعد از ریوایز ادیتور مقاله ارسال شده برای داوری نهایی اصطلاحات انگلیسی مقالات علمی اعتبار رای داوری امتناع داور از داوری انجام اصلاحات مقاله انجام ریوایز مقاله ایمیل پیگیری انگلیسی پیگیری داوری مقاله تاخیر در داوری مقاله تشکر از استاد برای چاپ مقاله جملات آماده برای نگارش مقالات آکادمیک انگلیسی pdf چگونه یک مقاله را داوری کنیم درخواست داوری ریسابمیت ریوایز خوردن مقالات در نشریات داخلی فرایند داوری مقالات در مجلات علمی ایران فرم درخواست داوری word لغات پرکاربرد در مقالات فارسی متن نامه پیگیری مجدد مدت زمان under review مراحل پذیرش مقاله معنی submit مقاله مقالات letter to editor مهلت اجرای رای داوری نامه اداری با موضوع چاپ مقاله نامه به سردبیر برای پیگیری مقاله نامه به سردبیر فارسی نامه به سردبیر مجله isi نامه پس گرفتن مقاله نامه پیرو به چه منظور ارسال میشود نامه پیرو به چه منظور است نامه پیگیری مقاله از ژورنال نامه تشکر از سردبیر نحوه ارجاع پرونده به داوری نحوه داوری نحوه نگارش مقاله نامه به سردبیر نمونه داوری مقالات انگلیسی نمونه داوری مقالات فارسی نمونه فرم داوری اقدام پژوهی نمونه مقاله داوری شده نمونه نامه انگلیسی برای پیگیری مقاله نمونه نامه به ادیتور ژورنال نمونه نامه به سردبیر نمونه نامه به سردبیر مجله برای چاپ مقاله نمونه نامه پیگیری نمونه نامه یادآوری ویت دراو یعنی چه

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما