X

پست های ویژه دانشیار

مرکز آموزش آیلتس دانشیار

مرکز آموزش آیلتس دانشیار

با مدیریت دکتر مهدی پایداری

در حال حاضر زبان انگلیسی به زبان اول دنیا تبدیل شده است. بدون زبان انگلیسی، تحقیق و پژوهش غیر ممکن است. هرگز نمی توانید تحقیق جامعی را برپایه ی منابع داخلی انجام دهید. معتبرترین منابع علمی به زبان انگلیسی منتشر می شوند و برای ارتباط با دنیای بیرون باید زبان انگلیسی را یاد بگیرید. اگر دانشجو هستید اولین گام شما باید حرکت در مسیر یادگیری زبان انگلیسی باشد. هر چه در زبان انگلیسی مهارت داشته باشید، موفق تر خواهید بود.

پس از گذراندن دوره های مختلف زبان انگلیسی باید برای یکی از دو آزمون تافل و آیلتس آماده شوید. در صورتیکه بخواهید در دانشگاه های انگلیسی زبان درس بخوانید باید یکی از این دو مدرک را ارائه دهید.

در دانشیار کلیه آموزش ها مربوط به آزمون آیلتس است. این آموزش ها تنها در کانال تلگرام آیلتس دانشیار ارائه می گردد و شما می توانید با عضویت در این کانال کلیه آموزش ها را بصورت رایگان دریافت نمایید. عضویت در این کانال تنها از طریق آی دی و لینک زیر ممکن است.

آی دی: mehdi_paydari@    لینک: https://t.me/mehdi_paydari

کانال تلگرام آیلتس دانشیار توسط آقای دکتر مهدی پایداری مدیریت می شود. ایشان از مدرسان رسمی بریتیش کنسیل در ایران هستند و دارای مدرک آیلتس 9 می باشند.

مهدی پایداری  Mehdi Paydari

Print
4183 رتبه بندی این مطلب:
3/0
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان