X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI در دانشیار

 

مسیر خدماتی دانشیار در چاپ مقالات علمی / ISI
مرکز آموزش آیلتس دانشیار

مرکز آموزش آیلتس دانشیار

با مدیریت دکتر مهدی پایداری

در حال حاضر زبان انگلیسی به زبان اول دنیا تبدیل شده است. بدون زبان انگلیسی، تحقیق و پژوهش غیر ممکن است. هرگز نمی توانید تحقیق جامعی را برپایه ی منابع داخلی انجام دهید. معتبرترین منابع علمی به زبان انگلیسی منتشر می شوند و برای ارتباط با دنیای بیرون باید زبان انگلیسی را یاد بگیرید. اگر دانشجو هستید اولین گام شما باید حرکت در مسیر یادگیری زبان انگلیسی باشد. هر چه در زبان انگلیسی مهارت داشته باشید، موفق تر خواهید بود.

پس از گذراندن دوره های مختلف زبان انگلیسی باید برای یکی از دو آزمون تافل و آیلتس آماده شوید. در صورتیکه بخواهید در دانشگاه های انگلیسی زبان درس بخوانید باید یکی از این دو مدرک را ارائه دهید.

در دانشیار کلیه آموزش ها مربوط به آزمون آیلتس است. این آموزش ها تنها در کانال تلگرام آیلتس دانشیار ارائه می گردد و شما می توانید با عضویت در این کانال کلیه آموزش ها را بصورت رایگان دریافت نمایید. عضویت در این کانال تنها از طریق آی دی و لینک زیر ممکن است.

آی دی: mehdi_paydari@    لینک: https://t.me/mehdi_paydari

کانال تلگرام آیلتس دانشیار توسط آقای دکتر مهدی پایداری مدیریت می شود. ایشان از مدرسان رسمی بریتیش کنسیل در ایران هستند و دارای مدرک آیلتس 9 می باشند.

مهدی پایداری  Mehdi Paydari

Print
2742 رتبه بندی این مطلب:
1/0

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان