X

پست های ویژه دانشیار

ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه

ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه

ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه مرکز دانشیار در ترکیه حضور دارد. ما در مرکز دانشیار خدمات ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه را ارائه می دهیم همچنین کارنامه داوطلبین را نیز دریافت می کنیم و به ایران می فرستیم. در کنار این خدمات در زمینه موسسات مختلف برگزاری آزمون آیلتس به داوطلبین مشاوره می دهیم. هتل ها را معرفی می کنیم و اطلاعات کاملی در خصوص دسترسی ها، آدرس ها و محل آزمون در اختیار داوطلبین قرار می دهیم. داوطلبینی که به ترکیه می آیند نباید هیچ نگرانی ای داشته باشند، زیرا ما تا مرحله آخر سفر در کنار آنان هستیم.

قبل از ثبت نام؛ جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید. 

 • لینک ارتباط مستقیم با دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار) در خصوص ثبت نام آیلتس در ترکیه: https://t.me/Majid_Aghlmand
 • گروه تلگرامی آزمون آیلتس در ترکیه: https://t.me/ielts_trr
 • شماره موبایل ترکیه جهت تماس مستقیم و تماس از طریق تلگرام و واتساپ: 00905316745988

 

در دانشیار به تمامی سوالات زیر پاسخ داده می شود؛

 1. چگونه در آزمون آیلتس در ترکیه شرکت نمایم؟
 2. آیلتس در کدام مراکز ترکیه برگزار می شود؟
 3. کدام مرکز را برای آزمون آیلتس انتخاب نمایم؟
 4. این اولین تجربه سفر خارجی من است باید چیکار کنم؟
 5. تاریخ آزمون ها را چگونه بررسی نمایم؟
 6. آیا قبلا کسی در این آزمون شرکت کرده است؟
 7. چگونه می توانم از تجربه افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند استفاده کنم؟
 8. نزدیکترین هتل ها به مراکز آزمون کدام ها هستند؟
 9. برای سفر به استانبول کدام فرودگاه را انتخاب نمایم و چگونه به مرکز آزمون بروم؟
 10. نتایج چند روز پس از آزمون صادر می شود؟
 11. آیا امکان جابجایی تاریخ آزمون آیلتس وجود دارد؟
 12. مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در آزمون آیلتس چیست؟

ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه چگونه در آزمون آیلتس در ترکیه شرکت نمایم؟ گروه دانشیار بدلیل قرارگیری در ترکیه کلیه خدمات مربوط به آزمون آیلتس را انجام می دهد. این خدمات شامل ثبت نام، دریافت کارنامه و ارسال به ایران است. داوطلبین هزینه آزمون را بحساب ایران دانشیار واریز می نمایند و ثبت نام آنها در آزمون های کشور ترکیه انجام می شود.


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه هزینه آزمون آیلتس در ترکیه چقدر است؟

در حال حاضر هزینه آزمون آیلتس 3400 لیر (8.500.000 تومان) می باشد. این مبلغ برای آزمون آکادمیک و جنرال ثابت است. داوطلبین آزمون در ترکیه این مبلغ را بحساب ایران ما واریز می نمایند و ما ثبت نام آنها را در آزمون آیلتس ترکیه انجام می دهیم. 


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه آیلتس در کدام مراکز ترکیه برگزار می شود؟ هر دو مرکز British Council و IDP در ترکیه شعبه دارند و آزمون توسط شعبه های مختلف این مراکز در ترکیه برگزار می شود. 


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه کدام مرکز را برای آزمون آیلتس در ترکیه انتخاب نمایم؟ پیشنهاد ما ثبت نام در موسسه IDP سمت اروپایی است که مرکز اصلی IDP در استانبول می باشد و از نظر دسترسی بهترین گزینه برای داوطلبین ایرانی است.  


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه این اولین تجربه سفر خارجی من است باید چیکار کنم؟ داوطلبین که برای اولین بار از کشور خارج می شوند و نسبت به داوطلبین دیگر تجربه کمتری دارند می توانند از خدمات ویژه ما که در زمینه "همراهی آزمون" ارائه می گردد، استفاده نمایند. از زمانی که از داوطلبین وارد خاک ترکیه می شوند تا زمانی که در ترکیه حضور دارند از حمایت و پشتیبانی ما برخوردار می گردند.  


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه تاریخ آزمون ها را چگونه بررسی نمایم؟ تاریخ آزمون به صورت پیوسته در گروه تلگرامی ما که در "زمینه ثبت نام آزمون آیلتس ترکیه" فعالیت دارد ارائه می گردد. تاریخ های بروز و تاریخ هایی که هنوز ظرفیت شان پر نشده است از طریق کانال منتشر می گردد. همچنین داوطلبین می توانند از لینک زیر نسبت به بررسی ظرفیت های ارائه شده توسط مراکز British Council و IDP اقدام نمایند. 


https://ielts.idp.com/book/IELTS
https://www.britishcouncil.org.tr/en/exam/ielts/book-test


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه آیا قبلا کسی در این آزمون شرکت کرده است؟ تمامی داوطلبینی که در آزمون های کشور ترکیه شرکت می کنند در گروه تلگرامی ما حضور دارند و در خصوص آزمون آیلتس در ترکیه راهنمای داوطلبین دیگر هستند. همچنین این داوطلبین سوالات آزمون را نیز به اشتراک می گذارند تا داوطلبین دیگر با آمادگی بیشتری در آزمون شرکت نمایند. 


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه چگونه می توانم از تجربه افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند استفاده کنم؟ با عضویت در گروه تلگرامی دانشیار "گروه ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه" می توانید از تجربه دوستان دیگر بهره مند شوید.


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه نزدیکترین هتل ها به مراکز آزمون کدام ها هستند؟ ما به داوطلبین آزمون آیلتس، مرکز IDP سمت اروپا را پیشنهاد می دهیم زیرا این مرکز دسترسی بسیاری خوبی را در اختیار داوطلبین ایرانی قرار می دهد. بدلیل موقعیت جغرافیایی این مرکز داوطلبین می توانند با فاصله ای کمتر از 10 دقیقه پیاده روی از هتل به مرکز آزمون برسند. همچنین ایستگاه اتوبوس های فرودگاه استانبول نیز دقیقا از روبروی مرکز IDP قرار دارد. در این خصوص ویدیوهای آموزشی در گروه و کانال تلگرامی ما منتشر شده است. 


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه برای سفر به استانبول کدام فرودگاه را انتخاب نماییم و چگونه به مرکز آزمون برویم؟ استانبول دارای 2 فرودگاه است. فرودگاه استانبول و فرودگاه صبیحا گوگچن. برای ایرانیان بسیار مهم است که به فرودگاه استانبول بیایند. در بیرون از فرودگاه استانبول اتوبوس های ویژه فرودگاه مسافران را به میدان تکسیم (محل قرارگیری موسسه IDP) منتقل می نمایند. در این خصوص ویدیوهای آموزشی در گروه و کانال تلگرامی ما منتشر شده است. 


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه نتایج چند روز پس از آزمون صادر می شود؟ نتایج آزمون کاغذی طی 13 روز و نتایج آزمون کامپیوتری طی 3 روز صادر می گردد. در صورت هماهنگی با ما می توانیم کارنامه را دریافت نموده و پس از اسکن و ارسال فایل PDF اصل آن را نیز از طریق پست به ایران ارسال نمایید. 


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه آیا دانشیار در زمینه رزرو هتل نیز خدماتی ارائه می دهد؟ بله یکی از خدمات ارائه شده توسط ما در گروه دانشیار معرفی هتل و رزرو آن برای داوطلبین آیلتس است. 


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه آیا امکان جابجایی تاریخ آزمون آیلتس وجود دارد؟ درصورتیکه در آزمون آیلتس شرکت کرده اید و می خواهید آن را لغو نمایید، موسسه هزینه پرداخت شده را بحساب بانکی ما برمی گرداند و معادل این مبلغ بحساب شما در ایران واریز خواهد شد. 


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در آزمون آیلتس چیست؟

 • تصویر صفحه اول گذرنامه
 • آدرس ایمیل 
 • شماره موبایل دارای واتساپ و تلگرام،
 • آدرس پستی به همراه کد پستی به انگلیسی

ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه صدور توصیه نامه

دانشیار توسط دکتر مجید عقلمند مدیریت می شود. رشته تخصصی ایشان ژئوتکنیک است و در زمینه مدلسازی منطقه ای با تکنیک های سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی فعالیت دارند. از طریق لینک های زیر می توانید رزومه ایشان را مورد بررسی قرار دهید و در صورتیکه در زمینه های مشابه فعالیت دارید در زمینه انجام پروژه های مشترک و همچنین دریافت توصیه نامه تماس بگیرید. 


ثبت نام آزمون آیلتس در ترکیه چگونه با دانشیار تماس بگیریم؟

دکتر مجید عقلمند

لینک ارتباط مستقیم با دکتر مجید عقلمند: https://t.me/Majid_Aghlmand

سوالات خود را در گروهی که در تلگرام به همین منظور ایجاد شده است بپرسید. https://t.me/ielts_tr

سوالات خود را در گروهی که در تلگرام به همین منظور ایجاد شده است بپرسید: https://t.me/ielts_tr

شماره موبایل ترکیه ( تلگرام): 00905316745988

ایمیل:

 • daneshyar.center@gmail.com
 • Aghlmand@danrc.com
 • info@danrc.com
Print
7447 رتبه بندی این مطلب:
3/9
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان