X

پست های ویژه دانشیار

موسسه چاپ رایگان مقاله در مجله ISI

موسسه چاپ رایگان مقاله در مجله ISI

در دانشیار مقالات علمی به مجلاتی ارسال می شوند که هیچ هزینه ای بابت چاپ دریافت نمی کنند. در این مجلات ثبت نام مقاله رایگان است. همچنین پروسه داوری و چاپ مقاله نیز رایگان می باشد. این مجلات مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت می باشند. مجلاتی که اعتبار آنها توسط دانشیار نیز تضمین می شود. 

این مجلات که لیست آنها در سایت دانشیار نیز موجود می باشد دارای پروسه داوری هستند و هر مقاله ای که به دفتر مجله ارسال می گردد توسط دو یا سه داور بررسی می شود. مدت زمان داوری در این مجلات متفاوت است. در بعضی از مجلات داوری طی 2 تا 3 هفته و در بعضی دیگر از مجلات داوری طی 1 تا 3 ماه انجام می شود. 

معمولا تمامی مجلات معتبر بابت چاپ مقاله هزینه ای دریافت نمی کنند. 

درصورتیکه می خواهید چاپ مقاله خود را به دانشیار بسپارید از منو سایت وارد بخش خدمات دانشیار شوید و برروی چاپ مقاله علمی کلیک کنید. اطلاعات این صفحه را مطالعه،  و براساس آن فرم مربوط به چاپ مقاله را تکمیل و به دانشیار ارسال نمایید. 

درخواست شما توسط مدیر دانشیار بررسی می شود و درخصوص چاپ مقالات علمی و پروسه مربوط به آن اطلاعات لازم دراختیار شما قرار می گیرد. 

  • درصورتیکه مقاله شما ترجمه نشده باشد پیش فاکتور مربوط به ترجمه توسط دانشیار صادر می شود. 
  • همچنین اگر مقاله شما ترجمه شده و نیاز به ویرایش داشته باشد، ویرایش تخصصی و یا نیتیو توسط گروه دانشیار انجام می شود. 

مجلاتی که برای هر مقاله انتخاب می شوند نیز دارای کد تضمین اعتبار از سوی دانشیار هستند. لیست برخی از مجلات در وب سایت دانشیار نیز قرار داده شده است. 
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 

[EasyDNNnews:IfExists:ArticlePreviousNext] [EasyDNNnews:EndIf:ArticlePreviousNext]
[EasyDNNnews:SocialButtons:FBLike] [EasyDNNnews:SocialButtons:AddThis] [EasyDNNnews:Print:ArticleDetails]
[EasyDNNnews:NumberOfViews] [EasyDNNnews:ArticleRating] [EasyDNNnews:ArticleMaps] [EasyDNNnews:EventRegistration:ListOfAttendants] [EasyDNNnews:DocumentList] [EasyDNNnews:Links]
نظرات بسته شده است.
دی ان ان