X

پست های ویژه دانشیار

ارسال مقاله به مجلات ISI از طریق ایمیل

ارسال مقاله به مجلات ISI از طریق ایمیل

 


ارسال مقاله ISI

 

در دانشیار خدمات "نگارش ایمیل های انگلیسی" و "انجام کلیه مکاتبات لازم درخصوص چاپ مقالات علمی" ارائه می گردد.
می توانید نگارش ایمیلی را که باید به مجله ارسال نمایید به دانشیار بسپارید. 
همچنین تنظیم فرمت، نگارش تایتل پیج و کاور لتر نیز جزء خدمات ارائه شده در دانشیار است. 


در صورتیکه بخواهید این ایمیل را بنویسید به موارد زیر توجه نمایید. 

قبل از ارسال ایمیل به مجله به وب سایت مجله مراجعه نمایید و در بخش "راهنمای نویسندگان" درخصوص موارد ضروری اطلاع کسب نمایید. 

نگارش این ایمیل بسیار مهم است و باید به صورت حرفه ای تنظیم شود. اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید بهتر است نگارش ایمیل را برعهده یک متخصص قرار دهید. زیرا این ایمیل اولین چیزی است که دفتر مجله و سردبیر می بیند و براساس همین درخصوص مقاله شما نظر می دهند و اگر دارای اشکالات ساختاری و گرامری باشد ممکن است مقاله شما را نپذیرند و آن را رد کنند. 

در زبان فارسی نیز شیوه ارسال درخواست بسیار مهم است. همیشه به دانشجویانم درخصوص نحوه نگارش درخواست تذکر می دهم.

در نامه ای که به مجله می فرستید باید تاریخ ارسال نامه ذکر شود. مشخصات سردبیر را از مجله استخراج نمایید و سردبیر را مورد خطاب قرار دهید. در نامه ای که نوشته می شود باید درخصوص عدم ارسال مقاله به مجله ای دیگر تضمین دهید. یعنی مقاله من قبلا در هیچ مجله ای چاپ نشده است و در حال حاضر نیز در هیچ مجله در حال داوری نیست. 

در این ایمیل باید درخصوص تضاد منافع نویسندگان بنویسید و درصورتیکه مقاله شما کمک هزینه دریافت کرده است به روشنی در نامه به آن اشاره کنید. در یک پاراگراف باید توضیح دهید که نوآوری شما در این تحقیق چیست؟، و چرا این مجله را انتخاب کرده اید. همچنین بهتر است توضیحات مختصری درخصوص کار خود ارائه دهید. 

نگارش اطلاعات کلیه نویسندگان و مشخص کردن نویسنده مسئول مکاتبات را از یاد نبرید. 

در پایان، نامه را امضا کنید و به همراه ضمایم به مجله بفرستید. تصویر زیر یک نمونه نامه/ایمیل برای ارسال مقاله به مجله است که توسط گروه دانشیار نوشته شده است. 

 

نگارش نامه ارسال مقاله به مجله

نویسنده: دکتر مجید عقلمند(مدیر دانشیار)
 

Print
7010 رتبه بندی این مطلب:
2/4
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان