X

پست های ویژه دانشیار

شیوه تماس با دانشیار

 

چاپ مقاله ISI

 

داوری مقاله در مجلات Q1

داوری مقاله در مجلات Q1

مدت زمان داوری

یکی از مقالات خودم را در تاریخ 1 شهریور سال 1400 به مجله ای ISI با رتبه Q1 فرستادم. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید داوری طی چند ماه انجام شد و مقاله به شرط ویرایش کم پذیرفته شد. 

داوری مقاله در مجلات Q1

 

تصحیحات لازم را به همراه نویسندگان همکار انجام دادیم و مقاله را مجددا به مجله فرستادیم و تقریبا 2 ماه است که منتظر پاسخ نهایی از سوی مجله هستیم.

پروسه داوری مقاله تا به امروز 10 ماه زمان برده است و ممکن است داوران ویرایش های دیگری را نیز طلب نمایند. در حال حاضر منتظر پاسخ نهایی از سوی مجلات هستیم. 

در بسیاری از مراکز و موسسات در خصوص چاپ مقاله تضمین می دهند. توجه داشته باشید که چنین تضمینی فقط در صورتی ممکن است که مجله بی اعتبار و یا جعلی باشد. 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
401 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان