X

پست های ویژه دانشیار

داوری مقاله در مجلات Q1

داوری مقاله در مجلات Q1

مدت زمان داوری

یکی از مقالات خودم را در تاریخ 1 شهریور سال 1400 به مجله ای ISI با رتبه Q1 فرستادم. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید داوری طی چند ماه انجام شد و مقاله به شرط ویرایش کم پذیرفته شد. 

داوری مقاله در مجلات Q1

 

تصحیحات لازم را به همراه نویسندگان همکار انجام دادیم و مقاله را مجددا به مجله فرستادیم و تقریبا 2 ماه است که منتظر پاسخ نهایی از سوی مجله هستیم.

پروسه داوری مقاله تا به امروز 10 ماه زمان برده است و ممکن است داوران ویرایش های دیگری را نیز طلب نمایند. در حال حاضر منتظر پاسخ نهایی از سوی مجلات هستیم. 

در بسیاری از مراکز و موسسات در خصوص چاپ مقاله تضمین می دهند. توجه داشته باشید که چنین تضمینی فقط در صورتی ممکن است که مجله بی اعتبار و یا جعلی باشد. 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
1981 رتبه بندی این مطلب:
1/0
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان