X

پست های ویژه دانشیار

مجلات SJR

مجلات SJR

لیست مجلات SJR توسط دانشیار منتشر شد. این لیست از بخش "فایل ها برای دانلود" (در پایین همین صفحه) قابل دریافت است. 

کلیه ژورنال های SJR در این فایل قرار داده شده است و پژوهشگران می توانند از طریق نرم افزار اکسل آن را باز کنند و به بررسی مجلات SJR بپردازند. این لیست هر ماه از سوی دانشیار بروز خواهد شد. 

توجه
در انتخاب مجله از SJR به Active و Inactive بودن مجله توجه نمایید. ممکن است بعضی از مجلات Inactive باشند. در صورتیکه مقاله خود را در این مجلات چاپ کنید هیچ امتیازی به شما تعلق نمی گیرد. 

 q1  و q2 چیست؟
مجلاتی که در SJR نمایه شده اند برپایه اطلاعات استنادی در 4 گروه Q1-Q4 قرار می گیرند. مجلاتی که در گروه Q1 هستند داوری سخت تری دارند و جزء مجلات درجه یک علمی جهان محسوب می شوند. مجلات رده Q2 نیز تقریبا مانند مجلات Q1 داوری سختی دارد و تنها برپایه اطلاعات استنادی در رده دوم قرار گرفته اند.

چاپ مقاله در مجلات SJR
خدمات چاپ مقاله جز خدمات ارائه شده در دانشیار است. در صورتیکه پژوهشگران از لیست حاضر مجله ای را انتخاب نمایند گروه دانشیار اقدامات لازم را درخصوص چاپ مقاله آنها را انجام خواهد داد. هزینه ارسال مقاله و انجام کلیه پیگیری ها تا دریافت پاسخ نهایی از سوی هر مجله بسیار ناچیز است و به این صورت دانشجویان می توانند درخواست های خود را در این زمینه به دانشیار بفرستند. 

همچنین راهنماهای لازم درخصوص ارسال مقاله به مجلات SJR در دانشیار منتشر شده است و کمک می کند هر نویسنده به تنهایی کلیه پروسه چاپ مقاله را انجام دهد. 

در این خصوص می توانید با دانشیار تماس بگیرید. 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند(مدیر دانشیار)

اطلاعات تماس:

ایمیل: aghlmand@danrc.com

همراه: 09173915286
 

Print
2812 رتبه بندی این مطلب:
3/6

فایل ها برای دانلود

نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان