X

پست های ویژه دانشیار

انتخاب مجله از Scimago

انتخاب مجله از Scimago

 


مجلات SJR

Scimago (سای ماگو) سایت مورد علاقه من است در انتخاب مجله. می توان گفت پس از سایت موسسه ISI این سایت دومین مرجع انتخاب مجله است. Scimago یکی از شرکت های زیر مجموعه Elsevier  است. Scimago از اطلاعات ثبت شده در Scopus جهت سنجش اطلاعات علمی بهره می برد.

 

انتخاب مجله

جهت انتخاب مجله به سایت Scimago مراجعه نمایید. سپس بر روی Journal Rankings کلیک کنید (تصویر1- فلش آبی). در صفحه ای که ظاهر می شود امکانات  خوبی جهت جستجوی اطلاعات در اختیار شما قرار داده شده است. در تصویر زیر اطلاعات به گونه ای وارد شده است تا لیست مجلات مهندسی ژئوتکنیک ظاهر شود. پس از انتخاب اطلاعات (فلش قرمز) بر روی Refresh کلیک کنید (فلش مشکی) تا اطلاعات براساس درخواست شما تنظیم گردد.

سپس تمامی مجلات این حوزه لیست می شود و با کلیک بر روی عنوان مجله به صفحه مربوط به آن مجله هدایت خواهید شد. در تصویر زیر اطلاعات مجله Geotechnique جهت بررسی بیشتر انتخاب شده است.

مجلات SJR

 تصویر 1

 

در صفحجه مربوط به مجله Geotechnique (تصویر 2) اطلاعات مربوط به مجله قابل مشاهده است. در Scimago  مجلات در چهار گروه کیفی قرار می گیرند. این مجله در تمامی سال ها کیفیت Q1 را بدست آورده است.

در این صفحه ISSN مجله نیز ارایه شده است. می توانید با جستجوی اطلاعات در گوگل سایت مجله را بیابید. جهت یافتن سایت اینترنتی مجلات، راهنما با عنوان "نحوه یافتن وب سایت مجلات علمی با جستجوی نام و ISSN" را بخوانید.

مجلات SJR

 تصویر 2

 

تصویر 3 متعلق به سایت مجله است.

مجلات SJR

تصویر 3

 

نویسنده: مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
6105 رتبه بندی این مطلب:
4/5
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان