X

پست های ویژه دانشیار

JCR چیست؟ جی سی آر چیست؟

JCR چیست؟ جی سی آر چیست؟

تفاوت ISI و JCR

در زمانی که این راهنما را می نویسم تقریبا 20 هزار مجله در ISI نمایه است. این اطلاعات به صورت رایگان با بررسی وب سایت موسسه ISI به دست آمده است. موسسه ISI دارای پایگاه های زیرمجموعه ی مختلفی است که مشهورترین آن که در سایت دانشیار نیز قرار داده شده است به صورت: 1) پایگاه علوم، 2)پایگاه علوم اجتماعی 3)پایگاه علوم انسانی و هنر می باشد. از بخش لیست مجلات ISI می توانید اطلاعات مربوط به هر گروه را مشاهده نمایید و لیست مجلات را مورد بررسی دقیق قرار دهید. 
هر سال در فصل تابستان میزان استنادهای دریافت شده توسط هر مقاله بررسی می شود و برای هر مجله ضریب تاثیر دو ساله و پنج ساله و اطلاعات دیگری که از بررسی استنادها به دست می آید منتشر می شود. اینها در قالب گزارش استنادی مجلات منتشر می شوند که به آن  JCR گفته می شود. توجه داشته باشید که مجلات گروه علوم انسانی و هنر در قالب JCR قرار نمی گیرند و مجلات این گروه فاقد ضریب تاثیر می باشند. 

برای اطلاعات بیشتر پست های زیر را مطالعه نمایید.

 1. ضریب تاثیر جعلی
 2. Impact Factor / ضریب تاثیر چیست؟ و چگونه محاسبه می شود؟
 3. ضریب تاثیر جعلی - بررسی مجله Indian Journal of Research
 4. آیا امکان دارد مجله ای در JCR ثبت شده باشد و IF نداشته باشد؟
 5. مجله جعلی Archives Des Sciences Journal
Print
169 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
 • دکتر طالبی

  چاپ مقالات خود را به گروه قوی دانشيار سپردم و خوشبختانه جواب اعتماد عاقلانه ام را گرفتم. گروه دانشيار گروهی بسيار تخصصی و قوی و كاملا امانت دار است.همكاری من برای آينده مستدام است.

 • دکتر خرمدل

  بنده با موسسات زیادی همکاری داشته ام اما تیم دانشیار از لحاظ سرعت پاسخگویی، رعایت امانت و کیفیت علمی در ارائه خدمات بهترین است. دقت نظر شما در رعایت اصولی اخلاقی در نشر مقالات و کتب علمی نیز قابل ستایش است. شما یک تیم حرفه ای و البته قابل اعتماد هستید.

 • دکتر حیدری

  در طول فعالیت در زمینه چاپ کتاب و مقاله، ترجمه و نیز مشاوره در زمینه انتخاب ژورنا‌ل‌ها و چاپ مقالات علمی، با گروه‌های پژوهشی زیادی همکاری داشته ام. براساس تجربه و شناخت، دانشیار را کاملترین، به روزترین، و متعهدترین گروه پژوهشی می‌دانم.

 • دکتر طلایی

  در سال 1391 مقالات خود را به دانشیار سپردیم. مقالات ما در مجلات معتبر آی اس آی چاپ شد. طی این چند سال از خدمات دیگر دانشیار نیز بهره بردیم و همکاری ما تا به امروز ادامه دارد. گروه دانشیار را حرفه ای، صادق، دلسوز و متعهد دیدیم. گروهی که "قابل اعتماد" است.

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان