X

پست های ویژه دانشیار

لیست مجلات JCR

لیست مجلات ISI دارای ضریب تاثیر

دسترسی به JCR فقط از دانشگاه های خارج از کشور که هزینه اتصال به این پایگاه را پرداخت نمودند، امکان پذیر است. البته شما می توانید درخواست خود را به دانشیار بفرستید تا نسبت به دریافت لیست JCR مورد نظر اقدام گردد. جهت ارسال درخواست با ایمیل زیر مکاتبه نمایید:

Info@DanRC.com

همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشیار از آخرین لیست های منتشر شده اطلاع یابید. از طریق لینک و آی دی زیر می توانید در کانال تلگرام دانشیار عضو شوید.

https://t.me/danrc
@danrc

همچنین در گذشته پست هایی در مورد JCR در دانشیار منتشر شده است. در زیر می توانید عنوان این پست ها را مشاهده نمایید. جهت مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر بر روی هر یک کلیک نمایید تا به صفحه اختصاص یافته به آن وارد شوید.

 

آیا امکان دارد مجله ای در JCR ثبت شده باشد و IF نداشته باشد؟
راهنمای انتخاب مجله از طریق JCR
تکنیک اول: بررسی اطلاعات مجله در JCR

 

Print
10159 رتبه بندی این مطلب:
3/3
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان