پست های ویژه دانشیار

خرید استناد برای مقالات علمی

خرید استناد برای مقالات علمی

درخواست استناد برای مقالات ISI

خرید استناد برای مقالات علمی اخلاقی نیست. به جای خرید استناد مقالات خود را برای ما بفرستید تا به صورت رایگان در وبسایت دانشیار منتشر نماییم. به اینصورت افراد بیشتری مقاله شما را خواهند دید.

دانشجویان فوق لیسانس و دکتری ابتدا مقالات را به زبان فارسی مورد جستجو قرار می دهند و اگر در پایگاه های فارسی مقاله ای نیافتند به زبان انگلیسی به جستجو می پردازند. 

می توان جهت افزایش میزان "استناد مقالات علمی" آنها را به زبان فارسی ترجمه کرد و در سایت دانشیار قرار داد تا به اینصورت توسط پژوهشگران بیشتری مورد مطالعه قرار گیرد.  

چرا دانشیار؟

اگر مقاله ای در دانشیار منتشر شود، در مدت یک هفته در بین نتایج اول تا سوم گوگل قرار می گیرد.

اگر مقاله شما نیز به زبان انگلیسی چاپ شده است، با ترجمه عنوان و چکیده به زبان فارسی و ارائه فایل pdf، می توانید آن را به جامعه هدف بیشتری معرفی نمایید و به این صورت استنادهای شما در مدت کمتری به صورت منطقی افزایش پیدا می کند

اطلاعات لازم

  • فایل PDF مقاله را بفرستید.
  • عنوان و چکیده مقاله را به زبان فارسی ترجمه نمایید. 
  • علاوه بر عنوان اصلی 3 عنوان دیگر نیز بنویسید(عناوین بیشتر از 8 کلمه نباشند).
  • 10 عبارت مرتبط به پژوهش بنویسید. عبارت هایی که فکر می کنید افراد آنها را در گوگل مورد جستجو قرار می دهند. 
  • نام مجله و نوع آن را نیز مشخص کنید.
  • آدرس وبسایت مجله و یا آدرس مقاله منتشر شده را نیز بفرستید. 

بررسی آمار دانلود مقاله
میزان بازدید مقاله و میزان دانلود آن جز آماری است که توسط دانشیار به رایگان در اختیار پژوهشگران قرار می گیرد. 

نحوه ارسال اطلاعات به دانشیار
info@danrc.com

8941
رتبه بندی این مطلب:
4.0

کلمات کلیدی:

خرید استناد فروش استناد G index چیست H index اساتید H index چیست I10 index چیست M index چیست اچ ایندکس چند خوب است اچ ایندکس چیست اچ ایندکس گوگل اسکولار استناد به مقاله استنادات افزایش استناد به مقاله افزایش سایتیشن افزایش سایتیشن مقاله آموزش رفرنس دهی آموزش رفرنس دهی پایان نامه آموزش رفرنس دهی مقاله انواع citation بالا بردن اچ ایندکس چیست بالاترین سایتیشن تفاوت اچ ایندکس و ایمپکت فاکتور تفاوت ارجاع و استناد تفاوت رفرنس نویسی هاروارد و ونکوور جدول apa جستجوی پیشرفته گوگل فارسی جی ایندکس چیست چرا گوگل اسکولار باز نمیشود چگونه استنادات خود را افزایش دهیم چگونه استنادات مقالات خود را افزایش دهیم چگونه رفرنس بنویسیم چگونه سایتیشن یک مقاله را پیدا کنیم چگونه منبع یک متن را پیدا کنیم حذف مقاله از گوگل اسکولار خدمات افزایش سایتیشن خرید ارجاع خرید استناد برای بالا بردن ایندکس خرید استناد برای مقالات خرید استنادات مقالات خرید سایتیشن خرید سایتیشن یک مقاله رانینگ تایتل چیست رفرنس دهی با گوگل اسکولار رفرنس دهی به روش apa در ورد رفرنس دهی درون متنی رفرنس نویسی به روش ونکوور رفرنس نویسی چیست روش رفرنس دهی mla روش شیکاگو یا apa سایتیشن گوگل اسکولار سایتیشن مقاله در گوگل اسکالر کتاب رفرنس چیست کمترین سایتیشن مثال سایتیشن مشکلات رفرنس در ورد معنی bibliography معنی citation در مقالات معنی cited by در گوگل اسکالر میزان ارجاع به مقالات را چگونه پیدا کنیم؟ نحوه ارجاع به مقاله در متن نحوه ارجاع درون متنی در ورد نحوه بالا بردن استناد نحوه دانلود مقاله از گوگل اسکولار نحوه رفرنس دهی در ورد نحوه سرچ مقاله در گوگل اسکولار نحوه ورود به گوگل اسکالر نقل قول در داخل متن کتاب به روش ونکوور نمونه مقاله به روش apa خرید استناد برای مقالات علمی

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما