X

پست های ویژه دانشیار

خرید استناد برای مقالات علمی

خرید استناد برای مقالات علمی

درخواست استناد برای مقالات ISI

خرید استناد برای مقالات علمی اخلاقی نیست. به جای خرید استناد مقالات خود را برای ما بفرستید تا به صورت رایگان در وبسایت دانشیار منتشر نماییم. به اینصورت افراد بیشتری مقاله شما را خواهند دید.

دانشجویان فوق لیسانس و دکتری ابتدا مقالات را به زبان فارسی مورد جستجو قرار می دهند و اگر در پایگاه های فارسی مقاله ای نیافتند به زبان انگلیسی به جستجو می پردازند. 

می توان جهت افزایش میزان "استناد مقالات علمی" آنها را به زبان فارسی ترجمه کرد و در سایت دانشیار قرار داد تا به اینصورت توسط پژوهشگران بیشتری مورد مطالعه قرار گیرد.  

چرا دانشیار؟

اگر مقاله ای در دانشیار منتشر شود، در مدت یک هفته در بین نتایج اول تا سوم گوگل قرار می گیرد.

اگر مقاله شما نیز به زبان انگلیسی چاپ شده است، با ترجمه عنوان و چکیده به زبان فارسی و ارائه فایل pdf، می توانید آن را به جامعه هدف بیشتری معرفی نمایید و به این صورت استنادهای شما در مدت کمتری به صورت منطقی افزایش پیدا می کند

اطلاعات لازم

  • فایل PDF مقاله را بفرستید.
  • عنوان و چکیده مقاله را به زبان فارسی ترجمه نمایید. 
  • علاوه بر عنوان اصلی 3 عنوان دیگر نیز بنویسید(عناوین بیشتر از 8 کلمه نباشند).
  • 10 عبارت مرتبط به پژوهش بنویسید. عبارت هایی که فکر می کنید افراد آنها را در گوگل مورد جستجو قرار می دهند. 
  • نام مجله و نوع آن را نیز مشخص کنید.
  • آدرس وبسایت مجله و یا آدرس مقاله منتشر شده را نیز بفرستید. 

بررسی آمار دانلود مقاله
میزان بازدید مقاله و میزان دانلود آن جز آماری است که توسط دانشیار به رایگان در اختیار پژوهشگران قرار می گیرد. 

نحوه ارسال اطلاعات به دانشیار
info@danrc.com

Print
8886 رتبه بندی این مطلب:
4/0

2 نظر در مطلب "خرید استناد برای مقالات علمی" ثبت شده است

0
0
Avatar image

کیانوش سوزنچی

سلام. جالب است که برای این پست در دو سال گذشته کامنی گذاشته نشده، انگار که به جای تاسف، آن را راهنمای خوبی برای افزایش استنادات یافته اند.

پرسیده اید: " به نظر شما راه مقابله با تخلف و تقلب چیست؟ و چگونه می توان یک پژوهشگر واقعی را شناخت؟"

راه مقابله تا تقلب دو رویکرد است: تقویت نظارت، آموزش روش علمی و این موضوع که در علم با تلاش موفقیت به دست می آید نه با میانبری به نام تقلب. لازمه این امر این است که هدف علم آموزی صحیح تعریف شود نه ابزری برای دستیافتن به موقعیت اجتماعی، کار دانشگاهی و یا ثروت.

پژوهشگر واقعی پژوهشگری است که نتایج پژوهش اود مشکلی را در جامعه برظرف کند و یا موجب بهبود شرایط جامعه گردد. پژوهشگر واقعی مسئله محور پژوهش می کند نه بر اساس گرایش مجلات ISI.


0
0
Avatar image

DR. Majid Aghlmand

باسلام بخاطر ارسال نظر ارزشمندتان بسیار سپاسگزارم. بله همانطور که اشاره کرده اید تقریبا 4000 هزار نفر این پست را دیده اند.

در مواردی که اشاره نموده اید با شما موافق هستم.

نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان