X

پست های ویژه دانشیار

چگونه از مجلات ISI تخفیف بگیریم

چگونه از مجلات ISI تخفیف بگیریم

پژوهشگران ایرانی می توانند بدلیل شرایط ویژه ای که دارند از فرصت هایی که توسط ناشرین بین المللی و همچنین مجلات علمی معتبر فراهم شده است استفاده نمایند و درخصوص هزینه سابمیت، داوری و یا چاپ مقاله درخواست خود را به دفتر مجلات ارسال نمایند. 

اگر درخواست دریافت تخفیف از مجلات را به خوبی بنویسید، مجلات موافقت می کنند و مقاله شما بدون پرداخت هزینه چاپ می شود. 

در خواست زیر ایمیل دریافت شده از انتشارات اسپرینگر در پاسخ به درخواست دانشیار درخصوص هزینه ثبت نام و چاپ یک مقاله است که با موافقت از سوی این انتشارات مواجه شد.

درخواست تخفیف هزینه چاپ مقاله

 

در صورتیکه در این زمینه نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید با دانشیار تماس بگیرید. 

نویسنده: مدیر دانشیار (دکتر مجید عقلمند)

Print
2659 رتبه بندی این مطلب:
4/8
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان