X

پست های ویژه دانشیار

سایت اسکوپوس

سایت اسکوپوس

Scopus  پایگاه استنادی متعلق به انتشارات Elsevier است که در سال 2004 راه اندازی شد.

Scopus تقریباً 36,377 عنوان (22,794 عنوان فعال و 13,583 عنوان غیرفعال) از تقریباً 11,678 ناشر را پوشش می دهد که از این تعداد 34,346 عنوان مقالاتی هستند که در زمینه علوم اجتماعی، علوم فیزیکی و علوم بهداشتی مورد داوری قرار گرفته اند و در مجلات معتبر چاپ شده اند.

در Scopus سه نوع منبع مورد پوشش و نمایه سازی قرار می گیرد: سری کتاب ها، مجلات، و مجلات تجاری.

کلیه مجلات تحت پوشش اسکوپوس هر ساله با توجه به چهار نوع شاخص عددی برای هر عنوان، مورد بررسی قرار می گیرند. این 4 معیار h-Index، CiteScore، SJR (رتبه مجله SCImago) و SNIP (تاثیر عادی شده منبع در هر مقاله) است.

تصویر زیر سایت اسکوپوس را نشان میدهد که از طریق ادرس https://www.scopus.com/  در دسترس است.

سایت اسکوپوس

نویسنده: دکتر مجید عقلمند(مدیر دانشیار)

Print
2354 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان