X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI در دانشیار

چاپ مقاله ISI در دانشیار

در دانشیار خدمات مختلفی در بخش چاپ مقالات علمی / ISI ارائه می گردد. در این صفحه می توانید توضیحات مربوط به هر خدمات را مطالعه نمایید و سپس مقاله خود را به دانشیار ارسال نمایید.

نوع و نحوه خدمات ارائه شده در بخش "چاپ مقالات علمی / ISI" به نوع درخواست پژوهشگران بستگی دارد. شما می توانید مجموعه‌ی خدمات، و یا هر یک از خدمات را بصورت جداگانه درخواست دهید. خدمات ارائه شده در بخش "چاپ مقالات علمی / ISI" به صورت زیر است.

مقالات علمی، متن ساده ای ندارند که با ترجمه ای معمولی قابل ارائه به جامعه علمی باشند. یک مقاله علمی باید خوب و عالی نوشته شده باشد. اطلاعات ارائه شده در بخش های مختلف یکپارچه باشد و ترتیب منطقی ارائه پژوهش در آن حفظ شود. سپس توسط متخصصی در حوزه زبان انگلیسی به صورت حرفه ای ترجمه شود. ترجمه انگلیسی باید بگونه ای انجام شود که خوانندگان در فهم و برداشت مفاهیم ارائه شده با مشکل مواجه نشوند. مهم تر از خوانندگان، داورانی هستند که در مرحله اول مقاله شما را می خوانند. نگارش انگلیسی و شیوه ارائه مطالب بسیار مهم است و این نکته ای است که داوران به آن توجه دارند.
ما به شما پیشنهاد می کنیم که ترجمه مقالات خود را به دانشیار بسپارید، زیرا تنها در دانشیار، مقالات علمی توسط متخصص با مدرک دکتری زبان انگلیسی ترجمه می شود. تمامی متخصصین ما سابقه پژوهشی دارند و این باعث گردیده مقالاتی که توسط آنها ترجمه می شود، بدلیل ضعف در نگارش انگلیسی رد نشود. ادامه مطلب

در اردیبهشت 94، مقالات علمی‌ای که در چهار سال گذشته به دانشیار ارسال شده بود، مورد بررسی و تحلیل علمی/آماری قرار گرفت. نتایج بدست آمده نشان می دهد که اکثر مقالاتی که از مجلات علمی رد می شوند (بیش از 70 درصد)، دارای ضعف در نگارش انگلیسی هستند. این مقالات توسط مترجمین عادی به انگلیسی برگردانده شده اند و ویرایش انگلیسی بر روی آنها انجام نشده است، و این باعث شده خطاهای بسیاری در مقاله وجود داشته باشد. بخشی از این خطاها مربوط به استفاده از واژه ها و عبارات غیرعلمی/ غیرآکادمیک است. همچنین عدم یکپارچکی و روانی، عدم رعایت اصول نگارش علمی و نحوه‌ی صحیح رفرنس دهی و شیوه استناد یکی دیگر از ضعف‌های مقالات است.
در صورتیکه مقاله شما توسط دانشیار ترجمه شده باشد، به ویرایش انگلیسی نیازی ندارد. اما مقالات بسیاری هستند که توسط نویسنده و یا افراد/مراکز غیرعلمی به انگلیسی برگردانده می شوند. ویرایش انگلیسی این نوع مقاله در دانشیار انجام می شود. ادامه مطلب

چرا از لیست های دانشیار بهره ببریم؟
دانشیار به تمامی پایگاه های علمی دسترسی دارد و بدون محدودیت می تواند تمامی اطلاعات لازم در خصوص مجلات علمی را جمع آوری نماید. آنچه که در بخش "لیست ویژه مجلات" ارائه شده است، حاصل تلاش مجموعه ای از متخصصین است. در این بخش تمامی مجلات علمی (12 هزار مجله ISI) به صورت دسته بندی شده، لیست شده است. لیست مجلات بصورت رایگان ارائه می گردد. توجه داشته باشید که کلیه مجلات علمی معرفی شده، مورد تایید گروه دانشیار است. مراجعه به صفحه "لیست ویژه مجلات"

پس از انجام تحقیق و پژوهش، نتایج در قالب مقاله تنظیم، و سپس با چاپ در مجلات علمی به جامعه علمی ارائه می گردد. می توان سختی مرحله انتخاب مجله را با مرحله انجام پژوهش برابر دانست. در دانشیار انتخاب مجله مرتبط و مناسب را مهمترین مرحله انجام تحقیق می دانیم. بسیاری از پژوهشگران با بی اطلاعی حاصل چند سال تحقیق خود را با چاپ در مجلات علمی بی‌اعتبار از دست می دهند.
پژوهشگران زیادی با دانشیار تماس می گیرند. آنها مشخصات مجلات علمی را به دانشیار می فرستند و نظر ما را درخصوص اعتبار مجله جویا می شوند. معمولا مجلات توسط دوستان معرفی شده است و در مواردی با جستجو در اینترنت توانسته اند مجله ای را که به حوزه تخصصی مقاله آنها مرتبط است را بیابند. حال نوبت به دانشیار است تا با بررسی دقیق مجله نسبت به اعتبار آن نظر دهد. ادامه مطلب

پژوهشگران ایرانی بدلیل تحریم های بانکی نمی توانند پرداخت های ارزی خود را انجام دهند. در دانشیار این محدودیت‌ها حذف شده است و خدمات زیر به پژوهشگران ارائه می گردد.

 • پرداخت هزینه چاپ مقالات علمی
 • پرداخت هزینه داوری سریع
 • پرداخت هزینه ثبت نام مقاله
 • پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های علمی
 • پرداخت هزینه خرید کتاب و مقاله از پایگاه های علمی
 • پرداخت هزینه ثبت نام جهت شرکت در آزمون های بین المللی ادامه مطلب

ثبت نام مقالات علمی یکی از خدماتی است که بصورت جداگانه ارائه می گردد. این خدمات دارای دو زیر بخش است.
1- ارسال مقاله به مجله ای که توسط پژوهشگر انتخاب شده است. در این صورت؛ تنظیم فرمت مقاله، انجام ثبت نام و پیگیری های لازم تا دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله برعهده گروه دانشیار خواهد بود.
2- ارسال مقاله به مجله ای که توسط دانشیار انتخاب شده است. در این صورت؛ انتخاب مجله، تنظیم فرمت مقاله و انجام ثبت نام و پیگیری های لازم تا دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله برعهده گروه دانشیار خواهد بود.

درصورتیکه می خواهید چاپ مقاله خود را به دانشیار بسپارید، ابتدا اطلاعات ارائه شده در وب سایت را مطالعه نمایید و یا با دانشیار تماس بگیرید. سپس:

 • گام اول: "فرم 5" را دریافت و پس از تکمیل به دانشیار ارسال نمایید(فرم را از زیر دانلود نمایید).
 • گام دوم: درخواست شما بررسی می شود و سپس با شما تماس خواهیم گرفت.
 • گام سوم: براساس نوع درخواست پیش فاکتور خدمات صادر می گردد. در صورتیکه درخواست شما چاپ مقاله علمی باشد:
 • گام چهارم: مجله معتبر و مرتبط به موضوع مقاله توسط دانشیار انتخاب می شود.
 • گام پنجم: ارسال مقاله به مجله و انجام پروسه ثبت نام
 • گام ششم: پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله
Print
2298 رتبه بندی این مطلب:
2/7

فایل ها برای دانلود

 • Form_5_Article(.docx, 63/79 KB) - 135 download(s)

  فرم چاپ مقالات علمی در دانشیار

نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان