X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI در دانشیار

 

مسیر خدماتی دانشیار در چاپ مقالات علمی / ISI
کتاب تست  فیزیولوژی ورزشی
Dr. Majid Aghlmand

کتاب تست فیزیولوژی ورزشی

محمد سلیمانی فارسانی، زهرا همتی فارسانی، مجید سلیمانی فارسانی

"کتاب تست فیزیولوژی ورزشی" بر پایه‌ی دو کتاب "اصول بنیادی فیزیولوژی ورزشی (انرژی، سازگاری، عملکرد ورزشی)" اثر رابرت آ. رابرگز و اسکات ا̓. رابرتس که توسط آقایان عباسعلی گائینی و دبیدی روشن ترجمه شده است، و کتاب "فیزیولوژی ورزشی و فعالیت بدنی" اثر جک اچ. ویلمورد و دیوید ال. کاستیل ترجمه 5 استاد (ضیاء معینی – فرهاد رحمانی نیا – حمید رجبی – حمید آقا علی نژاد – فاطمه سلامی)، تالیف گردیده است.

در کتاب حاضر مجموعه طبقه بندی شده‌ای از تست‌های چهار گزینه‌ای در 6 فصل ارائه شده است. فصل‌های این کتاب به ترتیب به متابولیسم، عصب و عضله، قلب و عروق، تنفس، هورمون و تغذیه اختصاص دارد. در آخر کتاب نیز پاسخنامه‌ی هر یک از فصل ها به صورت جداگانه ارائه شده است.

خواندن این کتاب به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد توصیه می شود. آنها پس از خواندن کتاب های اصلی می توانند با پاسخ به تست های این کتاب، میزان یادگیری و نحوه عملکرد خود را مورد ارزیابی قرار دهند.

پیشاپیش از بذل محبت عزیزان مخاطب و صاحب نظران و استادان گرامی تشکر نموده و دست این عزیزان را در جهت تهیه آثاری برتر و بهتر به گرمی می فشاریم.

Print
3482 رتبه بندی این مطلب:
4/2
نویسنده/نویسندگان:محمد سلیمانی فارسانی، زهرا همتی فارسانی، مجید سلیمانی فارسانی
شابک978-1507800751
سال چاپ کتاب2015
زبانفارسی
تعداد صفحات202
لینک آمازونhttp://www.amazon.com/Sports-Physiology-Test-Book-Persian/dp/1507800754
لینک گوگل بوکhttp://

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان