X

پست های ویژه دانشیار

نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد pdf

نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد pdf

دانلود نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد

بررسی پایان نامه هایی که طی 5 سال اخیر در دانشگاه های برتر جهان انجام شده است به دانشجویان کمک می کند با موضوعات جدید و همچنین شیوه نگارش پایان نامه آشنا شوند.

با این هدف 14 پایان نامه تمام متن به زبان انگلیسی از دانشگاه های آمریکا و کانادا دریافت گردید که از بخش زیر(فایل ها برای دانلود) قابل دریافت است. 

در صورتیکه در نگارش پایان نامه به راهنمایی احتیاج دارید می توانید پست های آموزشی دانشیار را مطالعه نمایید. در این پست ها همه راهنماها ارائه شده است و یک دانشجو می تواند به تنهایی کلیه مراحل تحقیق را آموزش دیده و انجام دهد. 

ما در دانشیار در بعضی از رشته ها خدمات انتخاب موضوع و همچنین مشاوره در نگارش پروپوزال و پایان نامه را ارائه می دهیم. در صورتیکه دانشجویان در کلیه مراحل نگارش پایان نامه به مشاوره و راهنمایی نیاز داشته باشند این خدمات از سوی دانشیار ارائه می گردد. 

خدمات استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ آن در مجلات معتبر نیز یکی دیگر از خدمات ارائه شده در دانشیار است. برای هر یک از این خدمات می توانید با ما تماس بگیرید. 

از طریق فرم تماس با ما در پایین این صفحه می توانید درخواست خود را به دانشیار بفرستید. 
نام و نام خانوادگی، رشته و مقطع تحصیلی و شماره تماس خود را در متن درخواست ذکر نمایید. 

موفق باشید،
دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)
 

 

Print
35654 رتبه بندی این مطلب:
3/8

فایل ها برای دانلود

نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان