X

پست های ویژه دانشیار

نحوه انتخاب مجله از Springer

نحوه انتخاب مجله از Springer

 

انتخاب مجله از اسپرینگر

Springerیکی از بهترین ناشرین دانشگاهی جهان است. در مجلات زیر مجموعه آن همه چیز با نظم پیگیری می شود و می توان گفت نویسندگان نگرانی درخصوص مقالات خود نخواهند داشت.

در صورتیکه بخواهید مقاله خود را به مجله ای که توسط این ناشر چاپ می شود بفرستید به صورت زیر عمل نمایید. رشته تخصصی من ژئوتکنیک به همین خاطر نحوه انتخاب مجله ای در حوزه Earth Sciences & Geography را به شما آموزش می دهم.

ابتدا به سایت مجله وارد شوید. در بخش CHOOSE A Subject حوزه Earth Sciences & Geography را انتخاب نمایید (تصویر 1).

 

انتخاب مجله از اسپرینگر

 تصویر 1

در صفحه بعد (تصویر 2) تمامی مجلات این حوزه لیست می شود. با کلیک بر روی جلد یا عنوان مجله به صفحه مخصوص مجله هدایت خواهید شد.

 

انتخاب مجله از اسپرینگر

 تصویر 2

 

 پس از وارد شدن به صفحه مجله (تصویر 3) اطلاعات ارایه شده را بررسی نمایید و در صورتیکه مقاله شما به اهداف مجله مرتبط باشد مقاله را براساس فرمت مجله تنظیم نموده و به دفتر مجله ارسال نمایید.

 

انتخاب مجله از اسپرینگر

تصویر 3

 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
9951 رتبه بندی این مطلب:
4/4
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان