X

پست های ویژه دانشیار

چاپ تضمینی مقاله ISI

چاپ تضمینی مقاله ISI

چاپ تضمینی مقاله ISI به چه معناست؟

به راستی چگونه است که موسسات مختلف درخصوص چاپ مقالات تضمین می دهند؟ آنها تضمین می دهند که مقالات را در مدت یک ماه در هر مجله ای چاپ کنند. این چگونه ممکن است؟

از چند جنبه می توان به این پرداخت و پاسخی برای آن ارائه داد.

 1. مجله پروسه داوری ندارد و هر مقاله ای را بدون توجه به متن آن می پذیرد. این مجلات هنوز توسط وزارت علوم بی اعتبار اعلام نشده اند. زیرا لیست مجلات بی اعتبار وزارت علوم بصورت سالانه منتشر می شود و نسبت به بازار تقلب و تخلف بسیار عقب است. در سال 94 پستی با عنوان "مجله هندی از لیست مجلات ISI اخراج شد!" در دانشیار منتشر شد. این پست توضیحاتی را درخصوص مجله International Journal of Current Life Sciences ارائه داده است. این مجله طی دو سال 2650 مقاله از ایرانیان چاپ کرد و بابت هر مقاله مبلغ 150 دلار(جمعا 1.351.500.000 تومان)  دریافت نمود. این پست را بخوانید تا اطلاعات بیشتری درخصوص اینگونه مجلات بدست آورید. "مجله هندی از لیست مجلات ISI اخراج شد!"

 2. سایت مجله جعل شده است. در یکی از مواردی که طی سالهای گذشته با آن برخورد داشتیم. کاری بود که توسط یکی از کافی نت های روبروی دانشگاه انجام شده بود. چند نفر از دانشجویان دکتری وب سایت یک مجله علمی معتبر را جعل نمودند و با دریافت هزینه مقالات دانشجویان دانشگاه را در آن قرار می دادند. چاپ مقاله در ابتدا طی 4 روز انجام می شد اما پس از مدتی برای اینکه کسی شک نکند، چاپ مقاله به 45 روز افزایش دادند. آنها بابت قرار دادن هر مقاله در وب سایت جعل شده 200 دلار می گرفتند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با اینگونه مجلات پست "مجله جعلی Archives Des Sciences Journal" را مطالعه نمایید.

 3. صدور نامه پذیرش جعلی یکی دیگر از کارهایی است که توسط موسسات انجام می شود. در ماه های قبل بررسی صحت نامه پذیرش بسیاری از مجلات را برعهده داشتیم و متاسفانه 60 درصد نامه های صادر شده جعلی بود. باور نکردی است که افراد بابت این نامه مبلغی در حدود 2 میلیون تومان پرداخت نمودند.

 4. مجلاتی که اطلاعات دروغ ارائه داده اند. به عنوان مثال ادعا نمودند که ISI هستند و یا ضریب تاثیر دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر پست با عنوان"ضریب تاثیر جعلی" را مطالعه نمایید. همچنین پست با عنوان "ضریب تاثیر جعلی - بررسی مجله Indian Journal of Research" نیز اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار خواهد داد. پست با عنوان "حقه بازی مجلات علمی" نیز به این موضوع مرتبط است.  

 5. فروش جایگاه نویسندگان. مقاله ای از مجله ISI معتبر و دارای ضریب تاثیر پذیرش گرفته است. پذیرش پس از طی نمودن پروسه سخت داوری دریافت شده است. در این مرحله نویسنده چند جایگاه نویسنده را تعریف می کند و سپس این جایگاه ها را به فروش می گذارد. در گذشته بصورت کامل در این خصوص در پست با عنوان "آماری از تقلب و تخلف" توضیح داده ام.

توضیحات بالا درخصوص چاپ تضمینی مقالات علمی ارائه شد. البته این موارد در حال تکمیل هستند و بزودی موارد دیگری نیز به آنها افزوده خواهد شد.  

توجه داشته باشید که موسساتی که درخصوص چاپ مقاله تضمین می دهند ادعا دارند که با مجلات ISI و دفتر مجله ارتباط دارند و دلیل تضمینی بودن کار آنها ارتباط آنهاست. در حالی که اصلا نیاز به ارتباط خاصی وجود ندارد و در همه موارد بالا، چاپ مقاله بدون رابطه و توسط خود نویسنده در مدت زمان کوتاه بصورت تضمینی قابل انجام است.

 

خدمات چاپ مقالات علمی در دانشیار

دانشیار تنها مرکز معتبر چاپ مقالات علمی / ISI در ایران است. در دانشیار مقالات علمی به مجلات معتبر ارسال می گردد و کلیه پیگیری ها برعهده دانشیار است. نوع و نحوه خدمات ارائه شده در بخش "چاپ مقالات علمی / ISI" به نوع درخواست پژوهشگران بستگی دارد. شما می توانید مجموعه‌ی خدمات، و یا هر یک از خدمات را بصورت جداگانه درخواست دهید. خدمات ارائه شده در بخش "چاپ مقالات علمی / ISI" به صورت زیر است.

 • ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

 • ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی

 • معرفی مجلات مرتبط و معتبر (لیست ویژه مجلات)

 • بررسی مجلات علمی / شناسایی مجلات بی اعتبار و جعلی

 • پرداخت های بین المللی (پرداخت هزینه ثبت نام، داوری و چاپ مقالات علمی)

 • ارسال مقالات به مجلات علمی (Submit) و انجام پیگیری ها تا دریافت پاسخ نهایی

 • تنظیم فرمت مقاله براساس راهنمای مجله

 • انجام نامه نگاری ها و تنظیم ارتباط با مجله

 • بررسی سرقت ادبی / Plagiarism

تصویر زیر مربوط به آخرین پذیرشی است که از سوی مجلات ISI دریافت گردیده است.

 

چاپ تضمینی مقاله ISI

 
Print
10271 رتبه بندی این مطلب:
3/1
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان