X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله در Scopus

چاپ مقاله در Scopus

چاپ مقاله در مجلات نمایه شده در اسکوپوس یکی از خدمات ارائه شده در دانشیار می باشد. 

در دانشیار کلیه خدمات و پیگیری های لازم جهت چاپ مقالات در مجلات Scopus  ارائه می گردد. نام دیگر مجلات اسکوپوس SJR است که مجلات این پایگاه در 4 گروه مجلات Q1-Q4 قرار می گیرند. 

تصویر زیر مربوط به آخرین مقاله ای است که در این هفته به یکی از مجلات اسکوپوس ارسال شده است و در حال حاضر در دست بررسی است. 

 

چاپ مقاله در مجلات SJR

 

همانطور که در تصویر مشخص شده است مقاله در پروفایل سردبیر قرار دارد و در مرحله تصمیم گیری برای ارسال به داوران است. 

شما نیز می توانید پروسه چاپ مقاله خود را به دانشیار بسپارید. 

در دانشیار خدمات ترجمه تخصصی، ویرایش مقاله و همچنین چاپ و دریافت نامه پذیرش ارائه می گردد. 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
1766 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان