X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI در دانشیار

 

مجلات سایماگو scimagojr

مجلات سایماگو scimagojr

سایماگو شرکتی فناور – محور است که دارای شهرتی جهانی در زمینه تحلیل و ارزیابی اطلاعات علمی می باشد. این شرکت که در سال 2008 میلادی به عنوان شرکتی اسپین آف تاسیس گردید، همواره ارتباطی تنگاتنگی را با شرکای بین المللی از حوزه های نشر، تهیه کنندگان اطلاعات علمی، دانشگاه ها و کارگزاران دولتی داشته است. نتیجه همکاری های پیوسته سایماگو با موسسه الزویر با استفاده از ابزارهای تحلیلی و سنجشی در محیط وب، منجر به تولید دو نظام بین المللی شده است:

  • درگاه رتبه بندی نشریات و کشورها در نظام سایماگو
  • گزارش جهانی رتبه بندی موسسات

این دو نظام بصورت رایگان قابل دسترس می باشند.
سایماگو دارای یک گروه تحقیقاتی از چندین دانشگاه و موسسه پژوهشی است که با استفاده از فنون بصری سازی به تحلیل، ارائه و بازیابی اطلاعات اقدام می کنند. از جمله دانشگاه ها و موسسات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

{می توانید کتاب "رتبه بندی نشریات، موسسات و کشورها براساس نظام سایماگو" را از بخش "فایل ها برای دانلود" در قسمت زیر دریافت نمایید.}

Print
2116 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

فایل ها برای دانلود

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان