X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI در دانشیار

 

پایان نامه زبان شناسی
DR. Majid Aghlmand

پایان نامه زبان شناسی

Linguistic

در مرکز دانشیار این امکان فراهم شده است که مشاور و راهنمای دانشجویان رشته زبان شناسی باشیم.

مشاوره و راهنمایی توسط اساتید داخلی و خارجی انجام می شود. مشاوره با اساتید خارجی فرصت ویژه ای برای دانشجویانی که خواستار تحقیق در خارج از کشور هستند، فراهم می نماید. به این ترتیب دانشجویان می توانند تحقیقات با کیفیتی انجام دهند و مقالات استخراج شده را در بهترین مجلات دنیا به چاپ برسانند.

دانشجویانی که می خواهند تحقیق خود را با اساتید خارجی پیش ببرند باید به زبان انگلیسی مسلط باشند و بتوانند با اساتیدی که توسط دانشیار معرفی می شوند، مکاتبه نمایند. همچنین دانشجویان می توانند تحقیقات خود را برای بررسی، ویرایش و داوری اساتید خارجی به دانشیار ارسال نمایند. بسیاری از مقالات پس از بررسی توسط اساتید خارجی به صورت مشترک قابل چاپ هستند.

موضوعات که اساتید خارجی برای انجام تحقیق مشترک با پژوهشگران ایرانی مشخص نموده اند به صورت زیر می باشد.

Sociolinguistics

Phonology

Psycholinguistics

Lexicography

Morphology

Syntax

Discourse Analysis

Pragmatics

Semantics

Onomastics

Stylistics

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Print
89 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان