X

پست های ویژه دانشیار

چگونه پایان نامه جدید دانلود کنیم

چگونه پایان نامه جدید دانلود کنیم

تمامی پایان نامه های جهان در سایت proquest نمایه می شود و دانشجویان می توانند به صورت رایگان متن کامل پایان نامه ها را دریافت نمایند. این سایت علاوه بر پایان نامه ها، مقاله، کتاب، روزنامه و هر آنچه که یک دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی به آن نیاز داشته باشد را در خود دارد. پایان نامه های موجود در سایت بروز هستند و امکان جستجو پایان نامه ها در سال های اخیر وجود دارد. حجم بالایی از پایان نامه ها بدلیل قرار گرفتن این شرکت در آمریکا متعلق به دانشگاه های آن کشور است.

در صورتیکه می خواهید در مرز علمی رشته خود اقدام به مطالعه نمایید و یا برای پایان نامه خود به دنبال موضوع جدید هستید، پیشنهاد می شود آخرین پایان نامه های موجود در سایت را بخوانید تا به این صورت بتوانید موضوع خوبی انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که انتخاب موضوع در مقطع دکتری بسیار مهم است زیرا شرط فارغ التحصیلی شما انتشار مقاله ISI است و همانطور که در بخش های دیگر سایت دراین خصوص پست های آموزشی مختلفی منتشر شده است، درصد وسیعی از مقالات فقط بدلیل اینکه موضوع انتخابی شان تکراری و ضعیف است از مجلات رد می شوند. بنابراین آخرین پایان نامه های منتشر شده را مطالعه نمایید و براساس آن موضوع و سپس استاد راهنما برگزینید. ممکن است استاد راهنما در زمینه تحقیقاتی شما تجربه ای نداشته باشد در این صورت استاد دیگری را انتخاب کنید. اما همواره توجه داشته باشید که برای موفقیت در جامعه علمی همیشه باید بروز باشید. آخرین مقالات را بخوانید و آخرین پایان نامه ها را الگو قرار دهید.

 

تصویر زیر صفحه اول سایت proquest را نشان می دهد.

 

دریافت رایگان فایل PDF پایان نامه

 

من بر روی زمین لغزش ها کار می کنم. با سرچ این عنوان در بخش جستجو لیست بسیار بلند بالایی از منابع ظاهر می شود.

 

دریافت رایگان فایل PDF پایان نامه

 

همانطور که مشاهده می نمایید تعداد منابع از هر دانشگاه و کشور در این بخش لیست شده است و با کلیک بر روی آنها نتایج جستجو به همان ها محدود می شود.

 

دریافت رایگان فایل PDF پایان نامه

 

راهنماهای دیگر را نیز بخوانید این راهنماها به شما کمک می کند در حوزه نگارش پایان نامه خوب عمل کنید و به یک متخصص تبدیل شوید. برای مشاهده راهنماهای دیگر به بخش پایان نامه مراجعه نمایید. 

همچنین راهنماهای مربوط به چاپ مقاله علمی / ISI در این صفحه قرار داده شده است. 

موفق باشید،

دکتر مجید عقلمند(مدیر دانشیار)

 

نحوه انتخاب موضوع پایان نامه  Research proposal چیست  ایرادات احتمالی در انتخاب موضوع تحقیق

  ویژگی های یک موضوع تحقیق مناسب  انتخاب موضوع تحقیق  سوال تحقیق

  نمونه فصل 4 پایان نامه  نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد pdf  دانلود رایگان پایان نامه 

 راحت ترین راه نوشتن منابع پایان نامه موضوعات جدید برای پایان نامه های فوق لیسانس و دکتری  شیوه جستجوی مقالات جدید

  شیوه جستجو فایل PDF پایان نامه ها  چگونه پایان نامه جدید دانلود کنیم؟

Print
4923 رتبه بندی این مطلب:
5/0
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان