X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI

داوری مقاله چقدر طول می کشد

داوری مقاله چقدر طول می کشد

یکی از مقالاتl را به مجله JCR یا ISI که در گروه Q1 قرار دارد فرستادم. مقاله در تاریخ 20 تیر 1400 به مجله ارسال شد و خیلی سریع به دست سردبیر رسید. انتخاب داور برای این مقاله سخت بود به همین خاطر مقاله در 21 مهر وارد پروسه داوری شد و داوری نیز در تاریخ 20 اسفند 1400 به اتمام رسید. در حال حاضر منتظر پاسخ از سوی سردبیر هستم. تصویر زیر اطلاعات مجله و همچنین سیستم ثبت نام مجله را نشان می دهد که تاریخ مربوط به هر مرحله نوشته شده است. 

مجله Q1

 

داوری مقاله در مجلات آی اس آی چقدر طول می کشد

چاپ مقاله در مجلات معتبر سخت و زمانبر است. اما متاسفانه خیلی از پژوهشگران اطلاعاتی از این مورد ندارند و می خواهند کار آنها در مدت یک ماه در بهترین مجله علمی چاپ شود. چنین خواسته ای باعث شده است موسساتی نیز بوجود بیایند که اقدام به ارائه خدمات چاپ سریع، چاپ فوری و چاپ تضمینی نمایند. 

در وب سایت دانشیار بیش از 700 پست آموزشی ارائه شده است. در صورتیکه پژوهشگران این پست ها را مطالعه نمایند می توانند کلیه پروسه چاپ مقاله را بیاموزند و کلیه پیگیری ها شخصا برعهده گیرند.

 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)


 

Print
262 رتبه بندی این مطلب:
5/0

می توانید درخواست خود را از طریق اینستاگرام به دانشیار بفرستید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید. 

 دانشیار دانشیار

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان