X

پست های ویژه دانشیار

لیست ژورنال های رایگان ISI
DR. Majid Aghlmand

لیست ژورنال های رایگان ISI

لیست مجله های رایگان ISI

می توان گفت تقریبا 80 درصد از مجلات ISI رایگان هستند و هیچ هزینه ای بابت چاپ مقاله دریافت نمی کنند. برخی از این مجله به صورت دسترسی باز منتشر می شوند. تصمیم درخصوص دسترسی باز بودن مقاله در مرحله نهایی چاپ مشخص می شود و تاثیری بر روند داوری ندارد. پس از اینکه مقاله را به مجله می فرستیم وارد پروسه داوری می شود. داوران نظرات خود را درخصوص مقاله به دفتر مجله می فرستند. سردبیر نیز براساس نظر داوران در خصوص پذیرش و یا رد مقاله تصمیم می گیرد. زمانی که یک مقاله پذیرش می گیرد از نویسنده می خواهند در خصوص شیوه انتشار مقاله تصمیم بگیرد. ممکن است نویسنده بخواهد مقاله به صورت رایگان در اختیار تمامی خوانندگان قرار گیرد در این صورت شیوه انتشار دسترسی باز را انتخاب می کند و هزینه مربوط به آن را پرداخت می نماید. همچنین ممکن است نویسنده مایل به دسترسی باز شدن مقاله نباشد و مقاله به همان صورت دسترسی بسته باقی بماند و خوانندگان برای دانلود مقاله مجبور به پرداخت هزینه خواهند شد. 

انتخاب شیوه نشر مقاله تاثیری در روند داوری ندارد. 

در دانشیار مقالات به مجلاتی ارسال می گردد که هیچ هزینه ای دریافت نمی کنند و به این صورت به نویسنده هزینه ی اضافه تحمیل نمی شود.

لیست زیر مربوط به مجلات نمایه شده در پایگاه ISI است. تقریبا همه مجلات مقالات را به صورت رایگان چاپ می نمایند. اطلاعات بیشتر درخصوص هزینه های مربوط به چاپ را می توانید از طریق وب سایت مجله دریافت نمایید. 

 

لیست مجلات بی اعتبار و جعلی

لیست تفکیک شده مجلات ISI - SCIENCE CITATION INDEX

لیست تفکیک شده مجلات ISI - ARTS & HUMANITIES

لیست تفکیک شده مجلات ISI - SOCIAL SCIENCES

لیست مجلات ISI با داوری آسان

لیست های ویژه JCR

لیست های ویژه دیگر

 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
187 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
 • دکتر طالبی

  چاپ مقالات خود را به گروه قوی دانشيار سپردم و خوشبختانه جواب اعتماد عاقلانه ام را گرفتم. گروه دانشيار گروهی بسيار تخصصی و قوی و كاملا امانت دار است.همكاری من برای آينده مستدام است.

 • دکتر خرمدل

  بنده با موسسات زیادی همکاری داشته ام اما تیم دانشیار از لحاظ سرعت پاسخگویی، رعایت امانت و کیفیت علمی در ارائه خدمات بهترین است. دقت نظر شما در رعایت اصولی اخلاقی در نشر مقالات و کتب علمی نیز قابل ستایش است. شما یک تیم حرفه ای و البته قابل اعتماد هستید.

 • دکتر حیدری

  در طول فعالیت در زمینه چاپ کتاب و مقاله، ترجمه و نیز مشاوره در زمینه انتخاب ژورنا‌ل‌ها و چاپ مقالات علمی، با گروه‌های پژوهشی زیادی همکاری داشته ام. براساس تجربه و شناخت، دانشیار را کاملترین، به روزترین، و متعهدترین گروه پژوهشی می‌دانم.

 • دکتر طلایی

  در سال 1391 مقالات خود را به دانشیار سپردیم. مقالات ما در مجلات معتبر آی اس آی چاپ شد. طی این چند سال از خدمات دیگر دانشیار نیز بهره بردیم و همکاری ما تا به امروز ادامه دارد. گروه دانشیار را حرفه ای، صادق، دلسوز و متعهد دیدیم. گروهی که "قابل اعتماد" است.

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان