X

پست های ویژه دانشیار

دریافت منابع تحقیق از Proquest

دریافت منابع تحقیق از Proquest

دریافت مقاله، کتاب و پایان نامه بصورت رایگان

 

مجموعه فوق العاده ای از محتوای 90.000 ناشر معتبر جهان توسط کارشناسان نمایه سازی اطلاعات و فناوری های نوین در ProQuest جمع آوری و نمایه شده است. این اطلاعات پژوهشگران، محققان، اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی را قادر می سازد که جستجوی دقیقی برای هر نوع تحقیق، اختراع ثبت شده و اطلاعات پیشرفته داشته باشند.

استفاده از ProQuest باعث می شود اطلاعات دقیقی از مرزهای علمی رشته خود داشته باشید، پیشرفت ها را اندازه بگیرید. زمینه های تحقیقاتی جدید را شناسایی کنید و به رقابت و حرکت و پیشرفت بپردازید.

تصویر 1 صفحه ابتدایی سایت ProQuest را نشان می دهد. در این صفحه می توانید اطلاعات کاملی از خدمات ارایه شده توسط این پایگاه بدست آورید. توجه داشته باشید که دسترسی و استفاده از ProQuest فقط از طریق مراکز علمی معتبر ممکن است.


تصویر 1


 ProQuest ابزار جستجو مناسبی را در اختیار پژوهشگران قرار می دهد. آنها به راحتی می توانند مورد جستجو خود را بیابند. تصویر 2 و 3 و 4 امکانات جستجوی این پایگاه را نشان می دهد.

تصویر 2

 تصویر 3

تصویر 4


در صورتیکه رشته شما (مثل من) ژئوتکنیک باشد. می توانید آخرین پایان نامه های دانشگاه های معتبر جهان در حوزه ی ژئوتکنیک را مورد بررسی قرار دهید. جهت جستجو عبارت  GEOTECHNICAL را بنویسید و بر روی جستجو کلیک نمایید (تصویر 5).

 تصویر 5


تصویر 6 ابزار جستجو و محدود ساختن اطلاعات استخراجی را نشان می دهد. همانطور که در این تصویر مشخص است. دیتاهای بسیاری در حوزه ی مورد جستجوی من در این پایگاه نمایه می شود. فقط 12629 مورد متعلق به پایان نامه ها است. به منظور حذف موارد دیگر بر روی پایان نامه ها کلیک کنید تا نتایج جستجو به پایان نامه ها محدود شود.

اطلاعات ارایه شده مربوط به 114 سال ( از 1900 تا 2014) است. جهت محدود کردن اطلاعات گیره سمت چپ را به سمت راست نزدیک کنید. بهتر است جستجو در میان دیتاهای 4 سال اخیر انجام شود.

در تصویر زیر فقط از دو امکان محدود ساختن دیتاها استفاده شده است، که با رنگ قرمز قابل مشاهده است. شما می توانید جهت جستجوی بهتر از سایر امکانات نیز بهره ببرید. آنها با رنگ زرد مشخص شده اند.

تصویر 6


حجم اطلاعات به 2755 پایان نامه محدود شد. پایان نامه هایی که به صورت متن کامل در دسترس می باشد با عبارت Full Text مشخص شده است. با کلیک بر روی عنوان شماره 3 متن پایان نامه در صفحه ای جدید باز می شود.

تصویر 7


این پایان نامه دارای 214 صفحه است. با کلیک بر روی آیکن دانلود (تصویر 8 - فلش قرمز) می توانید آن را دریافت کنید.

تصویر 8


نویسنده: مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

 

[EasyDNNnews:IfExists:ArticlePreviousNext] [EasyDNNnews:EndIf:ArticlePreviousNext]
[EasyDNNnews:SocialButtons:FBLike] [EasyDNNnews:SocialButtons:AddThis] [EasyDNNnews:Print:ArticleDetails]
[EasyDNNnews:NumberOfViews] [EasyDNNnews:ArticleRating] [EasyDNNnews:ArticleMaps] [EasyDNNnews:EventRegistration:ListOfAttendants] [EasyDNNnews:DocumentList] [EasyDNNnews:Links]
نظرات بسته شده است.
دی ان ان