X

پست های ویژه دانشیار

نمونه پایان نامه دکتری PDF

نمونه پایان نامه دکتری PDF

در این صفحه 10 پایان نامه دکتری از دانشگاه های خارجی دریافت شده است و فایل پی دی اف آن به صورت رایگان از بخش "فایل های برای دانلود" قابل دریافت است. 

این پایان نامه ها طی 5 سال اخیر در دانشگاه های آمریکا و کانادا انجام شده است. 

دریافت این پایان نامه ها برای همه دانشجویان امکان پذیرش نیست و دانشیار با توجه به دسترسی که به منابع علمی جهان دارد این پایان نامه ها را دریافت و در وبسایت ارائه می دهد. 

دانشجویان می توانند از این پایان نامه ها در کار خود الگو بگیرند. بررسی پایان نامه ها به دانشجویان در زمینه شیوه نگارش و شیوه انجام پژوهش کمک می کند. 

درصورتیکه پایان نامه های ارائه شده مربوط به رشته شما نیست می توانید با دانشیار تماس بگیرید تا فایل PDF پایان نامه های مرتبط به رشته و موضوع شما دریافت و ارائه گردد. 

همچنین آخرین تکنیک های پژوهش در بخش پایان نامه ها ارائه شده است. در این بخش پست هایی درخصوص شیوه دسترسی به پایان نامه ها، مقالات و شیوه جستجو در گوگل ارائه گردیده است که پیشنهاد می گردد قبل از انجام پایان نامه مورد مطالعه و بررسی قرار گیرند. 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)


 

Print
8038 رتبه بندی این مطلب:
3/7

فایل ها برای دانلود

نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان