پست های ویژه دانشیار

چاپ مقالات ISI

در این پست به شیوه چاپ مقالات ISI در موسسه دانشیار خواهیم نوشت. همچنین اطلاعاتی محرمانه ای درخصوص چاپ تضمینی مقاله ISI و شیوه سوء استفاده و کلاهبرداری برخی از موسسات چاپ مقاله را در اختیار شما قرار خواهیم داد. 


شیوه معمول چاپ مقاله علمی
معمولا مقالات علمی که به دانشیار ارسال می گردد از پایان نامه فوق لیسانس و یا دکتری استخراج شده است. این مقالات در دانشیار ترجمه شده و به مجلات علمی و یا ISI ارسال می گردند. در مواردی استخراج مقاله از پایان نامه و یا ویرایش متن فارسی و انگلیسی مقاله نیز برعهده دانشیار است. 
مجلات علمی دارای سردبیر و گروهی علمی هستند که به بررسی مقالات دریافت شده می پردازند. هر مقاله حداقل توسط دو داور بررسی می شود و پروسه داوری چند مرحله است. در مرحله اول مقاله توسط سردبیر بررسی می شود و درصورتیکه مقاله در راستای اهداف مجله باشد آن را در مرحله دوم به دو داور دیگر نیز می سپارد و منتظر دریافت پاسخ از سوی داوران می ماند. داوران به سه شکل به سردبیر پاسخ می دهند؛ یک) مقاله پذیرفته می شود، دو) مقاله با شرط انجام تصحیحات پذیرفته می شود، سه) مقاله رد می شود. در صورتیکه مقاله جهت انجام تصحیحات به نویسنده بازگردانده شود، مجددا وارد پروسه داوری خواهد شد. براساس توضیحات ارائه شده مدت زمان داوری نیز متفاوت خواهد بود. که بسته به پاسخ سردبیر یا داوران از یک هفته تا پنج ماه می باشد. 
چاپ مقاله در مجلات ISI که جزء بهترین مجلات در هر حوزه علمی هستند کمی سخترتر است و این پروسه با دقت بیشتری طی می شود. اما بسیاری از موسسات درخصوص چاپ مقاله در این گونه مجلات تضمین می دهند. این چگونه ممکن است؟
برای آشنایی با شیوه فعالیت این موسسات، پست با عنوان " چاپ تضمینی مقاله ISI" را مطالعه نمایید. این پست اطلاعات محرمانه ای را از شیوه کار این موسسات در اختیار شما قرار خواهد داد. 

 

در دانشیار خدمات مختلفی در بخش چاپ مقالات علمی / ISI ارائه می گردد. نوع و نحوه خدمات ارائه شده در بخش "چاپ مقالات علمی / ISI" به نوع درخواست پژوهشگران بستگی دارد. شما می توانید مجموعه‌ی خدمات، و یا هر یک از خدمات را بصورت جداگانه درخواست دهید. خدمات ارائه شده در بخش "چاپ مقالات علمی / ISI" به صورت زیر است. 

 • استخراج مقاله از پایان نامه
 • ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی
 • ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی
 • چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

 


درصورتیکه می خواهید چاپ مقاله خود را به دانشیار بسپارید، ابتدا اطلاعات ارائه شده در وب سایت را مطالعه نمایید و سپس:

 • گام اول: "فرم شماره 5" را دریافت و پس از تکمیل به دانشیار ارسال نمایید.
 • گام دوم: درخواست شما بررسی می شود و سپس با شما تماس خواهیم گرفت.
 • گام سوم: براساس نوع درخواست پیش فاکتور خدمات صادر می گردد. در صورتیکه درخواست شما چاپ مقاله علمی باشد:
 • گام چهارم: مجله معتبر و مرتبط به موضوع مقاله توسط دانشیار انتخاب می شود.
 • گام پنجم: ارسال مقاله به مجله و انجام پروسه ثبت نام
 • گام ششم: پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله

 

تماس با دانشیار:

 • می توانید سوالات خود را به صورت مستقیم از طریق شماره زیر از تلگرام و یا واتزآپ به دانشیار ارسال نمایید. 
 • شماره تماس: 09173915286
 • ایمیل مرکز: info@danrc.com
 • ایمیل مدیر دانشیار: Aghlmand@danrc.com
5628
رتبه بندی این مطلب:
2.8

کلمات کلیدی:

ارسال مقاله به isi اکسپت سریع مقاله isi اکسپت مقاله اکسپت مقاله چیست اکسپت مقاله در مجلات داخلی اکسپت و چاپ مقاله پایان نامه کارشناسی چیست پذیرش مقاله isi پذیرش مقاله در مجلات علمی پژوهشی پذیرش مقاله علمی پژوهشی تبدیل پایان نامه به مقاله تفاوت پایان نامه و پروپوزال تفاوت تحقیق با پژوهش تفاوت تحقیق با مقاله تفاوت مقاله و پایان نامه ثبت مقاله در مجلات علمی پژوهشی چاپ تضمینی مقاله چاپ تضمینی مقاله ISI چاپ سریع مقاله در مجلات داخلی چاپ فوری مقاله ISI چاپ مقاله isc چاپ مقاله ISI چاپ مقاله ISI تضمینی مقاله پایان نامه لیست مجلات Q1 لیست مجلات Q2 لیست مجلات Q3 لیست مجلات Q4 لیست مجلات Q1 Q2 Q3 Q4 لیست مجلات Q1 Q2 فهرست مجلات Q1 Q2 فهرست مجلات Q1 فهرست مجلات Q1-Q4 فهرست ژورنال های Q1-Q4 لیست مجلات ISI Q1 Master journal list 2021 Master Journal List چیست master journal list لیست مجلات امریکایی master journal list لیست مجلات ایرانی master journal list لیست مجلات کانادایی master journal list لیست مجلات هندی SCI journal list 2021 SCI journal list 2022 Science Citation Index Expanded Thomson reuters master journal list انجام مقاله ISI انجام مقاله علمی پژوهشی ایا چاپ مقاله شانس پذیرش در دکتری را بالا می برد ایا مجلات علمی پژوهشی در Master Journal List هستند ایا مجلات علمی پژوهشی ضریب تاثیر دارند ایمپکت فکتور مجلات داخلی چقدر است ایمیل الگو نامه سردبیر ایمیل آماده برای جواب دادن به داور ایمیل آماده برای جواب دادن به مجله آموزش صفر تا صد چاپ مقاله آموزش صفر تا صد نگارش مقاله آیا مجلات Master Journal List ایمپکت فکتور دارند آیا مجلات مستر لیست Q1 هستند آیا مقاله داشتن برای رزومه خوب است برای دانشگاه های امریکا چند مقاله باید داشته باشیم جواب دادن نامه انگلیسی چاپ مقاله Q1 چقدر امتیاز دارد چاپ مقاله برای مصاحبه چاپ مقاله در Master Journal List چاپ مقاله در مستر ژورنال لیست چطوری در مستر ژورنال لیست مقاله چاپ کنم چطوری مجله پیدا کنم چطوری مقاله بنویسم چگونه به مجله جواب بدم چگونه در Master Journal List جستجو کنیم داوری مقاله در Master Journal List چقدر طول می کشد داوری مقاله در Master Journal List شیوه چاپ مقاله صفر تا صد صفر تا صد چاپ مقاله صفر تا صد چاپ مقاله JCR صفر تا صد چاپ مقاله Q1 ضریب تاثیر مجلات داخلی چقدر است کدام دانشگاه امریکا مقاله می خواهد کلاس آموزش مقاله نویسی صفر تا صد لیست مجلات Q1 Master Journal List لیست مستر ژورنال مجلات مورد تایید Master Journal List مستر ژورنال لیست مستر لیست چیست مقاله ISI صفر تا صد نامه به سردبیر چگونه نوشته می شود نحوه ارسال نامه به مجله ISI نحوه گرفتن پذیرش دانشگاه ها با مقاله ISI نوشتن جواب برای مجلات ISI نوشتن جواب برای مجله انگلیسی نوشتن نامه اداری انگلیسی به مجلات نوشتن نامه انگلیسی به مجلات نوشتن نامه رسمی به مجلات انگلیسی

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما