X

پست های ویژه دانشیار

نظر سردبیر یکی از مجلات ISI در مورد مقالات ایرانیان

نظر سردبیر یکی از مجلات ISI در مورد مقالات ایرانیان

چاپ مقاله ISI در حوزه روانشناسی

نویسندگان همیشه درخصوص مقاله خود نگرانی های بسیاری دارند. پس از ارسال مقاله به مجله باید منتظر پاسخ سردبیر باشیم و منتظر بمانیم تا مقاله وارد پروسه داوری شود. در بیشتر مواقع نیز مقاله وارد پروسه داوری نمی شود و مستقیما از سوی سردبیر رد می شود. در یکی از ارسال هایی که به یک مجله در حوزه روانشناسی ارسال شده بود در این خصوص از سردبیر سوال پرسیدیم و به این صورت (تصویر زیر) پاسخ دادند. براساس پاسخ سردبیر بخش بسیاری از مقالات ایرانیان که به سوالات امنیتی درخصوص وابستگی مقاله پاسخ می دهند وارد پروسه داوری می شود و بخشی بالایی از این مقالات نیز موفق به دریافت پذیرش می شوند. 

 

چاپ مقاله ISI روانشناسی

 

شما نیز می توانید مقاله خود را جهت چاپ به دانشیار بسپارید. 

 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
2439 رتبه بندی این مطلب:
5/0
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان