X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI سنجش از دور

چاپ مقاله ISI سنجش از دور

چاپ مقاله ISI در رشته Remote sensing

سنجش از دور یکی از رشته های اصلی در دانشیار است به همین خاطر کلیه خدمات مشاوره ای در این رشته ارایه می گردد. دانشجویان مقطع فوق لیسانس و دکتری می توانند جهت مشاوره در انجام پایان نامه و نگارش مقاله با دانشیار تماس بگیرند. خدماتی که در این بخش ارایه می گردد شامل موارد زیر است:

  • مشاوره در انتخاب موضوع برای پایان نامه مقطع فوق لیسانس و دکتری
  • مشاوره در نگارش مقاله علمی / ISI
  • ترجمه مقالات علمی از فارسی به انگلیسی
  • ویرایش مقالات ترجمه شده و افزایش کیفیت آنها
  • ارسال مقاله به مجلات علمی و انجام کلیه پیگیری های درخصوص چاپ آنها

 

توجه:

پژوهشگران می توانند کلیه مراحل انجام تحقیق را زیر نظر اساتید مرکز دانشیار انجام دهند. همچنین در دانشیار این امکان فراهم شده است که دانشجویان بتوانند با اساتید مرکز دانشیار کار مشترک انجام دهند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 

تماس با گروه دانشیار

دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Email:  info@DanRC.com

Email:  Aghlmand@DanRC.com

Telegram & WhatsApp:    +98-917-391-5286

کانال تلگرام دانشیارhttps://t.me/danrc

Print
1451 رتبه بندی این مطلب:
5/0
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان