پست های ویژه دانشیار

3 سوال مهم در چاپ مقاله ISI

3 سوال مهم در چاپ مقاله ISI

چاپ تضمینی مقاله ISI

در یکی از مجلات ISI از نویسنده خواسته شده است؛ سه نکته کلیدی یا سه پیام اصلی مربوط به تحقیق خود را ذکر کند (تصویر زیر).

چاپ مقاله ISI

این سه مورد پیام های اصلی هستند که تحقیق شما می خواهد بیان کند و با دیگران به اشتراک بگذارد.

در خیلی از مواقع تحقیقی انجام می دهیم و مقاله ای می نویسیم اما به چرایی آن فکر نمی کنیم!

هدف اصلی از تحقیق و پژوهش چیست؟ فارغ التحصیل شدن؟ مدرک فوق لیسانس و یا دکتری گرفتن و یا دانشیار و پروفسور شدن؟

در بسیاری از مواقع هدف اصلی تحقیق را نیز از یاد می بریم. در بعضی از مقالاتی که به دست من می رسد نویسنده اهداف تحقیق را نیز به خوبی نمی داند. منظور من از اهداف تحقیق سوالات و یا فرضیات نیست، منظور من چرایی انتخاب موضوع است و اینکه چه کمبودی احساس شد که نتیجه آن به انتخاب موضوع و انجام این تحقیق انجامید؟.

برای نوشتن سه پیام اصلی باید با ادبیات تحقیق آشنا بود، همچنین باید کمبودهای موجود را نیز خوب شناخت، در واقع به این سوال پاسخ می دهیم که دلیل انتخاب این موضوع چه بوده است؟ چرا 3 سال زمان گذاشتید و این پژوهش را انجام دادید؟ به دنبال رفع و از بین بردن کدام کمبود بوده اید؟ چه مشکلی را می خواهید حل کنید؟ تفاوت شما با هزاران نفری که این کار را انجام داده اند چیست؟ همچنین سوال اصلی و پیام اصلی باید نوآوری های تحقیق شما را بازگو کند. نوآوری کار شما چیست؟

در گذشته در پست های مختلفی درخصوص شیوه انتخاب مجله و همچنین تنظیم فرمت و تنظیم فایل های ضروری دیگر توضیح داده ایم. همچنین موضوع پست جاری به پستی که درخصوص تنظیم کاورلتر تهیه شده است مرتبط می باشد. در کاورلتر نیز باید به این موضوع اشاره نمایید و توضیح دهید که چرا مقاله شما مهم است؟، چرا خوانندگان مجله باید آن را بخوانند؟، نوآوری های کارتان چیست؟ و ....

 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

2295
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کلمات کلیدی:

چاپ سریع مقاله در مجلات داخلی چاپ مقاله ISI چاپ مقاله ISI تضمینی خرید مقاله ISI خرید مقاله علمی پژوهشی فروش مقاله فروش مقاله ISI قیمت مقاله isi قیمت مقاله علمی پژوهشی قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی لیست مجلات isi ایران مجلات isi ایرانی علوم پزشکی مجلات isi ایرانی مدیریت نحوه چاپ مقاله در مجلات داخلی نمونه مقاله از پایان نامه هزینه اکسپت مقاله هزینه چاپ مقاله هزینه چاپ مقاله ISI هزینه چاپ مقاله در مجلات داخلی هزینه نوشتن مقاله isi هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه هزینه نوشتن مقاله علمی پژوهشی لیست مجلات معتبر isi 2021 لیست مجلات نامعتبر وزارت علوم 1400 لیست مجلات open access موسسه چاپ مقاله مشارکت در مقاله ISI چاپ مقاله فوری درج نام در مقاله آماده چاپ مشارکت در چاپ مقاله هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی هزینه نوشتن مقاله هزینه چاپ مقاله در elsevier چاپ مقاله در یک هفته چاپ مقاله با هزینه کم گواهی پذیرش مقاله علمی پژوهشی چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی به صورت تضمینی لیست مجلات داخلی برای چاپ مقاله لیست مجلات رایگان برای چاپ مقاله مقاله را به کجا ارسال کنیم نحوه ارسال مقاله به مجلات خارجی مجلات isi با پذیرش سریع چاپ مقاله علمی پژوهشی وزارتین چاپ تضمینی مقاله علمی پژوهشی مدت زمان پذیرش مقاله علمی پژوهشی لیست ژورنال های رایگان ISI مجلات علمی پژوهشی خارجی لیست مجلات علمی تخصصی جستجوی مقالات ترجمه شده چاپ تضمینی چاپ رایگان مقاله در مجلات داخلی چاپ مقالات چاپ مقاله چاپ مقاله isi با ایمپکت بالا چاپ مقاله isi در مشهد چاپ مقاله isi هزینه

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما