X

پست های ویژه دانشیار

چگونه پایان نامه جدید دانلود کنیم؟

چگونه پایان نامه جدید دانلود کنیم؟

دسترسی به بیش از 100 میلیون پایان نامه

تمامی پایان نامه های جهان در سایت proquest نمایه می شود و دانشجویان می توانند به صورت رایگان متن کامل پایان نامه ها را دریافت نمایند. این سایت علاوه بر پایان نامه ها، مقاله، کتاب، روزنامه و هر آنچه که یک دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی به آن نیاز داشته باشد را در خود دارد. پایان نامه های موجود در سایت بروز هستند و امکان جستجو پایان نامه ها در سال های اخیر وجود دارد. حجم بالایی از پایان نامه ها بدلیل قرار گرفتن این شرکت در آمریکا متعلق به دانشگاه های آن کشور است.

در صورتیکه می خواهید در مرز علمی رشته خود اقدام به مطالعه نمایید و یا برای پایان نامه خود به دنبال موضوع جدید هستید، پیشنهاد می شود آخرین پایان نامه های موجود در سایت را بخوانید تا به این صورت بتوانید موضوع خوبی انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که انتخاب موضوع در مقطع دکتری بسیار مهم است زیرا شرط فارغ التحصیلی شما انتشار مقاله ISI است و همانطور که در بخش های دیگر سایت دراین خصوص پست های آموزشی مختلفی منتشر شده است، درصد وسیعی از مقالات فقط بدلیل اینکه موضوع انتخابی شان تکراری و ضعیف است از مجلات رد می شوند. بنابراین آخرین پایان نامه های منتشر شده را مطالعه نمایید و براساس آن موضوع و سپس استاد راهنما برگزینید. ممکن است استاد راهنما در زمینه تحقیقاتی شما تجربه ای نداشته باشد در این صورت استاد دیگری را انتخاب کنید. اما همواره توجه داشته باشید که برای موفقیت در جامعه علمی همیشه باید بروز باشید. آخرین مقالات را بخوانید و آخرین پایان نامه ها را الگو قرار دهید.

 

تصویر زیر صفحه اول سایت proquest را نشان می دهد.

 

دریافت رایگان فایل PDF پایان نامه

 

من بر روی زمین لغزش ها کار می کنم. با سرچ این عنوان در بخش جستجو لیست بسیار بلند بالایی از منابع ظاهر می شود.

 

دریافت رایگان فایل PDF پایان نامه

 

همانطور که مشاهده می نمایید تعداد منابع از هر دانشگاه و کشور در این بخش لیست شده است و با کلیک بر روی آنها نتایج جستجو به همان ها محدود می شود.

 

دریافت رایگان فایل PDF پایان نامه

 

راهنماهای دیگر را نیز بخوانید این راهنماها به شما کمک می کند در حوزه نگارش پایان نامه خوب عمل کنید و به یک متخصص تبدیل شوید. برای مشاهده راهنماهای دیگر به بخش پایان نامه مراجعه نمایید. 

همچنین راهنماهای مربوط به چاپ مقاله علمی / ISI در این صفحه قرار داده شده است. 

موفق باشید،

دکتر مجید عقلمند(مدیر دانشیار)

 

نحوه انتخاب موضوع پایان نامه  Research proposal چیست  ایرادات احتمالی در انتخاب موضوع تحقیق

  ویژگی های یک موضوع تحقیق مناسب  انتخاب موضوع تحقیق  سوال تحقیق

  نمونه فصل 4 پایان نامه  نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد pdf  دانلود رایگان پایان نامه 

 راحت ترین راه نوشتن منابع پایان نامه موضوعات جدید برای پایان نامه های فوق لیسانس و دکتری  شیوه جستجوی مقالات جدید

  شیوه جستجو فایل PDF پایان نامه ها  چگونه پایان نامه جدید دانلود کنیم؟

Print
127 رتبه بندی این مطلب:
5/0

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
 • دکتر طالبی

  چاپ مقالات خود را به گروه قوی دانشيار سپردم و خوشبختانه جواب اعتماد عاقلانه ام را گرفتم. گروه دانشيار گروهی بسيار تخصصی و قوی و كاملا امانت دار است.همكاری من برای آينده مستدام است.

 • دکتر خرمدل

  بنده با موسسات زیادی همکاری داشته ام اما تیم دانشیار از لحاظ سرعت پاسخگویی، رعایت امانت و کیفیت علمی در ارائه خدمات بهترین است. دقت نظر شما در رعایت اصولی اخلاقی در نشر مقالات و کتب علمی نیز قابل ستایش است. شما یک تیم حرفه ای و البته قابل اعتماد هستید.

 • دکتر حیدری

  در طول فعالیت در زمینه چاپ کتاب و مقاله، ترجمه و نیز مشاوره در زمینه انتخاب ژورنا‌ل‌ها و چاپ مقالات علمی، با گروه‌های پژوهشی زیادی همکاری داشته ام. براساس تجربه و شناخت، دانشیار را کاملترین، به روزترین، و متعهدترین گروه پژوهشی می‌دانم.

 • دکتر طلایی

  در سال 1391 مقالات خود را به دانشیار سپردیم. مقالات ما در مجلات معتبر آی اس آی چاپ شد. طی این چند سال از خدمات دیگر دانشیار نیز بهره بردیم و همکاری ما تا به امروز ادامه دارد. گروه دانشیار را حرفه ای، صادق، دلسوز و متعهد دیدیم. گروهی که "قابل اعتماد" است.

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان