X

پست های ویژه دانشیار

نحوه انتخاب مجله از وب سایت الزویر Elsevier

نحوه انتخاب مجله از وب سایت الزویر Elsevier

نحوه انتخاب مجله ISI معتبر از سایت الزویر

 


 

Elsevier  در ایران بسیار مشهور است. براساس آمار ارایه شده توسط  Alexa بازدیدکنندگان ایرانی در رتبه چهارم بازدیدکنندگان منطقه ای این سایت قرار دارند. همچنین  Scopus و Scimagojr از شرکت های زیر مجموعه Elsevier هستند.  بازدید کنندگان ایرانی در رتبه نخست بازدید از دو سایت Scopus و Scimagojr قرار دارند.

 

 انتخاب مجله

جهت انتخاب مجله به سایت Elsevier  بروید. نشانه گر موس را بر روی Journals & books قرار دهید. تا منو شناور ظاهر شود. در بخش Journal هفت امکان جستجو وجود دارد. در صورتیکه بر روی By Title کلیک کنید لیست تمامی مجلات براساس حروف الفبا تنظیم می گردد. در این بخش می خواهیم لیست مجلات را به صورت تفکیک شده در رشته و گرایش های مختلف دریافت نماییم پس بر روی By Subject کلیک می کنیم (تصویر 1).

تصویر 1

 

 جهت انتخاب مجله در حوزه Geotechnical ابتدا بر روی علامت + کنار عبارت Earth and Planetary Sciences کلیک کنید. با ظاهر شدن زیر مجموعه بر روی Geotechnical Engineering / Engineering Geology کلیک کنید (تصویر 2).

 تصویر 2

 

همانطور که در تصویر 3 قایل مشاهده است 31 مجله در بخش Geotechnical Engineering Engineering Geology لیست شده است. جهت بررسی اطلاعات هر مجله بر روی عنوان آن کلیک کنید تا صفحه اصلی مجله ظاهر شود. در این بخش بر روی Coastal Engineering کلیک می کنیم (تصویر 3).

تصویر 3

 

تصویر 4 صفحه اصلی سایت مجله را نشان می دهد. تمامی اطلاعات در این صفحه قابل مشاهده است. با بررسی اطلاعات درخصوص ارسال مقاله تصمیم بگیرید.

 تصویر 4

* رشته تخصصی من ژئوتکنیک. به همین خاطر نحوه یافتن مجله ای در حوزه Geotechnical Engineering را به شما آموزش دادم.

 

نویسنده: مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
6595 رتبه بندی این مطلب:
5/0

فایل ها برای دانلود

 • elsevier(.gif, 27/04 KB) - 507 download(s)

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
 • دکتر طالبی

  چاپ مقالات خود را به گروه قوی دانشيار سپردم و خوشبختانه جواب اعتماد عاقلانه ام را گرفتم. گروه دانشيار گروهی بسيار تخصصی و قوی و كاملا امانت دار است.همكاری من برای آينده مستدام است.

 • دکتر خرمدل

  بنده با موسسات زیادی همکاری داشته ام اما تیم دانشیار از لحاظ سرعت پاسخگویی، رعایت امانت و کیفیت علمی در ارائه خدمات بهترین است. دقت نظر شما در رعایت اصولی اخلاقی در نشر مقالات و کتب علمی نیز قابل ستایش است. شما یک تیم حرفه ای و البته قابل اعتماد هستید.

 • دکتر حیدری

  در طول فعالیت در زمینه چاپ کتاب و مقاله، ترجمه و نیز مشاوره در زمینه انتخاب ژورنا‌ل‌ها و چاپ مقالات علمی، با گروه‌های پژوهشی زیادی همکاری داشته ام. براساس تجربه و شناخت، دانشیار را کاملترین، به روزترین، و متعهدترین گروه پژوهشی می‌دانم.

 • دکتر طلایی

  در سال 1391 مقالات خود را به دانشیار سپردیم. مقالات ما در مجلات معتبر آی اس آی چاپ شد. طی این چند سال از خدمات دیگر دانشیار نیز بهره بردیم و همکاری ما تا به امروز ادامه دارد. گروه دانشیار را حرفه ای، صادق، دلسوز و متعهد دیدیم. گروهی که "قابل اعتماد" است.

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان