X

پست های ویژه دانشیار

شیوه تماس با دانشیار

 

چاپ مقاله ISI

 

درخواست راهنمایی از سردبیر مجله

درخواست راهنمایی از سردبیر مجله

چاپ مقاله در مجلات علمی / ISI

 

یکی از دانشجویانی که به مصاحبه دکتری دعوت شده است، نیاز به چاپ مقاله در مجلات نمایه شده در Scopus و یا ISI دارند. محدودیت زمانی نویسنده را با یکی از سردبیران مجلات ISI در میان گذاشتم. ایشان مقاله را برای چاپ در مجله خود مناسب ندانستند اما دو مجله دیگر را معرفی کردند و گفتند این مقاله برای این دو مجله عالی است و خودشان نیز می توانند در اینخصوص پیگیری کنند که داوری در مدت زمان کوتاهی انجام شود.


این سردبیر روسی، دلسوزانه راهنماست. مقایسه کنید با سردبیران مجلات داخلی که مقالات در آن ها با روابط چاپ می شود و برای پاسخ به نویسندگانی که نمی شناسند، عجله ای ندارند!

 

چاپ مقاله ISI

Print
2231 رتبه بندی این مطلب:
3/0
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان