X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI در دانشیار

 

مسیر خدماتی دانشیار در چاپ مقالات علمی / ISI
خرید و فروش پایان نامه

خرید و فروش پایان نامه

روند جستجوی کلیدواژه های مرتبط در گوگل

 

تصویر زیر روند جستجوی کلید واژه های مرتبط به پژوهش را در گوگل نشان می دهد. همانطور که می بینید جستجوی کلید واژه های "انجام پایان نامه"، "خرید پایان نامه"، "خرید مقاله" و "فروش مقاله" از سال 2011 آغاز شده و در حال افزایش است.جستجوی این کلیدواژه ها در دو سال گذشته به صورت معناداری افزایش یافته است.

روز گذشته یک دانشجوی دکتری در رشته حقوق با من تماس گرفت. درخواست او نوشتن یک مقاله علمی بود. چنین خدماتی در دانشیار ارائه نمی گردد. سوالی که ذهنم به آن مشغول است این است که چرا یک دانشجوی حقوق باید درخواست دهنده تقلب و تخلف و حرام و گناه باشد. بازار آشفته ای است.

 

خرید و فروش و انجام پایان نامه و مقاله ISI

تصویر 1: روند جستجوی کلیدواژه های مرتبط در گوگل

Print
5693 رتبه بندی این مطلب:
4/1

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان