پست های ویژه دانشیار

نگارش مقاله برای اپلای و مصاحبه فوق لیسانس و دکتری

نگارش مقاله برای اپلای و مصاحبه فوق لیسانس و دکتری

اگر در رزومه خود یک یا چند مقاله داشته باشید به راحتی می توانید وارد دوره فوق لیسانس و دکتری شوید. مقالات علمی توانایی علمی شما را نشان می دهد. موضوع مهم برای اساتید دانشگاه این است که شما بتوانید یک تحقیق را به تنهایی پیش ببرید و لازم نباشد که مسائل جزئی را به شما آموزش دهند. به همین خاطر علاوه بر شایستگی های علمی که با نشان دادن ریز نمرات و معدل بالا ارائه می دهید، لازم است سوابق تحقیقاتی خود را نیز با نگارش مقالات علمی نشان دهید. 

ارائه مقاله علمی به این معناست که شما به عنوان دانشجو فوق لیسانس و دکتری؛ توانایی طرح یک مسئله و یا سوال را دارید. همچنین نشان می دهد که شما قادر به حل مسئله و سوال از طریق روش های مختلف علمی هستید. نگارش مقاله و چاپ آن یعنی در زمینه نگارش علمی توانایی بالایی دارید. همچنین به خوبی می توانید سوابق علمی یک موضوع را مورد بررسی قرار داده و در کار خود از روش ها و متودهای نوین بهره ببرید. 

در صورتیکه دانشجو لیسانس هستید بهتر خواهد بود اگر برای اپلای و تحصیل در خارج از کشور مقاله کنفرانسی و مقالاتی که در مجلات غیر ISI به چاپ رسیده اند، ارائه دهید. زیرا ارائه مقاله ISI, JCR, Q1-Q4 رزومه شما را زیر سوال می برند. از نظر اساتید دانشگاه یک دانشجو لیسانس نمی تواند به توانایی تحقیق در سطح این مجلات برسد، به همین خاطر پیشنهاد می شود مقالاتی در سطح مجلات غیر ISI و کنفرانس های علمی ارائه دهید. 

نگارش مقاله در دانشیار
نگارش مقالات علمی در دانشیار انجام می شود. دانشجویان می توانند در خواست خود را جهت مشارکت علمی در این مقالات به دانشیار ارسال نمایند. به این صورت هم می توانند در رزومه خود یک و یا چند مقاله معتبر داشته باشند و هم می توانند کلیه پروسه نگارش و چاپ مقاله را یاد بگیرند و برای انجام تحقیقات مشابه با مشکلی مواجه نشوند. 

 در دانشیار در حوزه های زیر خدمات نگارش و چاپ مقاله ارائه می گردد: 

 • مهندسی عمران
 • مهندسی ژئوتکنیک
 • سنجش از دور
 • سیستم اطلاعات جغرافیایی
 • محیط زیست
 • مهندسی کامپیوتر
 • مدیریت
 • روانشناسی
 • روانپزشکی
 • طراحی منظر
 • معماری
 • آموزش زبان انگلیسی
 • زبان شناسی

 

تماس با گروه دانشیار

دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Email:  info@DanRC.com

Email:  Aghlmand@DanRC.com

Email:  Daneshyar.Center@Gmail.com

Tell:  00989173915286

1143
رتبه بندی این مطلب:
1.0

کلمات کلیدی:

چاپ مقاله علمی نگارش مقاله ISI موسسه فروش مقاله علمی خرید مقاله علمی مقاله برای تحصیل در خارج نوشتن مقاله برای مهاجرت تهیه مقاله علمی موسسه نگارش مقاله ISI موسسه معتبر نگارش مقاله علمی فروش مقاله علمی نگارش مقاله ISI مهندسی عمران نگارش مقاله ISI مهندسی ژئوتکنیک نگارش مقاله ISI سنجش از دور نگارش مقاله ISI سیستم اطلاعات جغرافیایی نگارش مقاله ISI محیط زیست نگارش مقاله ISI مهندسی کامپیوتر هزینه نگارش مقاله برای اپلای نوشتن مقاله برای اپلای دانشگاه های خارج نوشتن مقاله برای مصاحبه دکتری نگارش مقاله ISI مدیریت نگارش مقاله ISI روانشناسی نگارش مقاله ISI روانپزشکی نگارش مقاله ISI طراحی منظر نگارش مقاله ISI معماری نگارش مقاله ISI آموزش زبان انگلیسی نگارش مقاله ISI ادبیات زبان انگلیسی نگارش مقاله ISI زبان شناسی ارسال مقاله به دانشگاه کانادا امتیاز مقاله isc در مصاحبه دکتری آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان تاثیر مقاله در اپلای تاثیر مقاله در رزومه چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری خرید مقاله برای رزومه خرید مقاله برای مصاحبه دکتری دوره مقاله نویسی isi کتاب آموزش مقاله نویسی isi کتاب مصاحبه دکتری مشاوره حضوری اپلای مصاحبه دکترا نحوه مقاله نویسی برای اپلای نداشتن پایان نامه در مصاحبه دکتری نوشتن پروپوزال برای مصاحبه دکتری هزینه نوشتن پروپوزال دکتری

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما