پست های ویژه دانشیار

پرداخت هزینه کنفرانس خارجی

پرداخت هزینه کنفرانس خارجی

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس خارجی

سال‌های زیادی است که در تحریم هستیم. تحریم‌های ظالمانه‌ای که علیه ما وضع شده است تا مسیر زندگی و کار و تلاش را بر ما ببندد. تحریم سیستم بانکی و اتصال به شبکه ارزی جهانی یکی از این تحریم‌ها است. این تحریم‌ها مشکلات بسیار را برای پژوهشگران بوجود آورده است. آنها در پرداخت کلیه هزینه‌های ارزی خود با مشکل مواجه هستند. در دانشیار تلاش شده است تا تحریم ها حذف گردد و پژوهشگران با هیچ محدودیتی مواجه نشوند. دانشیار کلیه پرداخت های مربوط به فعالیت های پژوهشی را انجام می دهد.

یکی از خدماتی که در دانشیار ارائه می گردد، پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی است. پرداخت هزینه ثبت نام در کنفرانس خارجی از سال 1391 به مجموعه خدمات دانشیار اضافه شد و تا به امروز توانسته ایم به پرداخت های بسیاری را که از سوی پژوهشگران به دانشیار می گردد، انجام دهیم.

 

 

پرداخت هزینه چاپ مقاله

پژوهشگران با ثبت سفارش در دانشیار می توانند از این خدمات بهره ببرند.

دو رسید پرداخت در زیر قابل مشاهده است. این دورسید مربوط به حواله های ارزی است که جهت شرکت در کنفرانس های بین المللی، انجام شده است. رسید اول حواله با مبلغ 759 یورو را نشان می دهد. این پرداخت جهت شرکت در کنفرانسی در اروپا پرداخت شد.

پرداخت هزینه کنفرانس خارجی

تصویر 1: سند پرداخت 759 یورو جهت شرکت در کنفرانس بین المللی

پرداخت هزینه کنفرانس خارجی

تصویر2: سند پرداخت 100 دلار جهت شرکت در کنفرانس بین المللی

 

پرداخت هزینه کنفرانس خارجی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش پرداخت به صفحه ی پرداخت های بین المللی مراجعه نمایید.

 

پرداخت هزینه کنفرانس خارجی

 

 

 

4013
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کلمات کلیدی:

PayPal پرداخت پی پال پرداخت مستر کارت پرداخت های ارزی پرداخت هزینه چاپ مقاله پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس پرداخت هزینه کنفرانس خارجی پرداخت ویزا کارت خرید کتاب درآمد پی پال نرخ دلار کانادا هزینه چاپ مقاله ISI هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی هزینه سابمیت مقاله هزینه چاپ مقاله در elsevier ارسال رایگان مقاله isi پرداخت هزینه چاپ مقاله علمی پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس بین المللی پرداخت ارزی با پی پال حواله به کانادا حواله به تورنتو اپلیکیشن فی سفارت کانادا پرداخت با ویزا کارت ثبت نام آزمون تافل حواله به هند پرداخت با مستر کارت قیمت دلار نرخ ارز صرافی دانشیار پرداخت PayPal پرداخت کارت اعتباری پرداخت با وب مانی حواله وسترن یونیون خدمات پرداخت انلاین ارزی حواله های ارزی پی پال خدمات پرداخت آنلاین ارزی دانشجویی خرید و فروش دلار پی پال Apc در مقالات چیست هزینه سابمیت مقاله علمی پژوهشی هزینه چاپ مقاله کنفرانسی نحوه پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی پرداخت هزینه مجله پرداخت بین المللی با کارت شتاب پرداخت ارزی دانشجویی پرداخت بین المللی پرداخت ارزی لیر پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین ال پرداخت هزینه چاپ مقاله با کمترین پرداخت هزینه چاپ مقاله با پی پال

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما