X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI در دانشیار

 

مسیر خدماتی دانشیار در چاپ مقالات علمی / ISI
پرداخت هزینه کنفرانس خارجی

پرداخت هزینه کنفرانس خارجی

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس خارجی

سال‌های زیادی است که در تحریم هستیم. تحریم‌های ظالمانه‌ای که علیه ما وضع شده است تا مسیر زندگی و کار و تلاش را بر ما ببندد. تحریم سیستم بانکی و اتصال به شبکه ارزی جهانی یکی از این تحریم‌ها است. این تحریم‌ها مشکلات بسیار را برای پژوهشگران بوجود آورده است. آنها در پرداخت کلیه هزینه‌های ارزی خود با مشکل مواجه هستند. در دانشیار تلاش شده است تا تحریم ها حذف گردد و پژوهشگران با هیچ محدودیتی مواجه نشوند. دانشیار کلیه پرداخت های مربوط به فعالیت های پژوهشی را انجام می دهد.

یکی از خدماتی که در دانشیار ارائه می گردد، پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی است. پرداخت هزینه ثبت نام در کنفرانس خارجی از سال 1391 به مجموعه خدمات دانشیار اضافه شد و تا به امروز توانسته ایم به پرداخت های بسیاری را که از سوی پژوهشگران به دانشیار می گردد، انجام دهیم.

پژوهشگران با ثبت سفارش در دانشیار می توانند از این خدمات بهره ببرند.

دو رسید پرداخت در زیر قابل مشاهده است. این دورسید مربوط به حواله های ارزی است که جهت شرکت در کنفرانس های بین المللی، انجام شده است. رسید اول حواله با مبلغ 759 یورو را نشان می دهد. این پرداخت جهت شرکت در کنفرانسی در اروپا پرداخت شد.

پرداخت هزینه چاپ مقاله

تصویر 1: سند پرداخت 759 یورو جهت شرکت در کنفرانس بین المللی

پرداخت هزینه کنفرانس خارجی

تصویر2: سند پرداخت 100 دلار جهت شرکت در کنفرانس بین المللی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش پرداخت به صفحه ی پرداخت های بین المللی مراجعه نمایید.

 

انجام پرداخت های پی پال, انجام پرداخت های مستر کارت، ویزا کارت

 

 

 

Print
2555 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان