X

پست های ویژه دانشیار

ویرایش مقالات دانشگاه تهران

ویرایش مقالات دانشگاه تهران

ویرایش مقالات ISI

در دانشیار خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی انجام می شود. کلیه ی ترجمه ها توسط متخصصین زبان انگلیسی و عضو هیات علمی این رشته انجام می شود و می توان گفت بالاترین کیفیت را دارای می باشند.

ترجمه هایی که در دانشیار انجام می شود به ویرایش انگلیسی نیاز ندارد.

در بسیاری از موارد مقالات علمی توسط نویسنده و یا مراکز غیر تخصصی به انگلیسی ترجمه می شوند که پس از رد شدن از مجلات علمی جهت ویرایش و ارتقا کیفیت به دانشیار ارسال می گردند.

نمونه ای ویرایش های انجام شده توسط اعضای هیات علمی رشته زبان انگلیسی را در زیر مشاهده می فرمایید. 

ویرایش مقالات دانشگاه تهران

 

ویرایش توسط متخصص انگلیسی زبان Native

در دانشیار خدمات ویرایش نیتیو نیز ارائه می شود. ویرایش نیتیو توسط ناشرین بین المللی مانند الزویر و یا اسپرینگر قابل انجام است. هزینه ای که این شرکت ها دریافت می کنند به ازای هر 200 کلمه 25 دلار می باشد. نویسندگانی که درخواست ویرایش نیتیو دارند می توانند پرداخت هزینه های ویرایش را از طریق دانشیار انجام دهند.

ویرایش مقالات انگلیسی دانشگاه تهران

پیشنهاد

ترجمه هایی که در دانشیار انجام می شود بالاترین کیفیت را دارا می باشند. پیشنهاد می شود قبل از انجام ویرایش نیتیو مقاله توسط متخصصی دانشیار ارتقا یابد زیرا ویرایش انجام شده توسط متخصصی دانشیار می تواند خواسته سردبیران و داوران مجله را برآورده سازد.

گواهی ویرایش انگلیسی قابل ردیابی/ پیگیری

همچنین پس از انجام ویرایش انگلیسی، گواهی ویرایش تخصصی توسط دانشیار صادر می شود. این گواهی قابل پیگیری است و نویسندگان می توانند آن را به مجلات علمی ارائه دهند. در بسیاری از مجلات نیازی به ارائه گواهی ویرایش انگلیسی وجود ندارد اما برخی از مجلات در اینخصوص حساس هستند و درصورتیکه داوران به کیفیت پایین نگارش انگلیسی اشاره کرده باشند، ارائه چنین گواهی را الزامی می دانند.
 

 

ویرایش مقالات انگلیسی دانشگاه تهران

 

ویرایش مقالات دانشگاه تهران

درصورتیکه می خواهید ویرایش مقاله‌ی خود را به دانشیار بسپارید، ابتدا اطلاعات ارائه شده در وب سایت را مطالعه نمایید و یا با دانشیار تماس بگیرید. سپس:

 • گام اول: ارسال مقاله در فرمت فایل وورد (doc or docx) به ایمیل دانشیار( info@danrc.com). از ارسال فایل PDF خودداری نمایید، فایل PDF قابل بررسی نیست.
 • گام دوم: درخواست شما بررسی می شود.
 • گام سوم: براساس نوع درخواست پیش فاکتور خدمات صادر می گردد. پیش فاکتور شامل هزینه انجام ویرایش و تاریخ تحویل است.
 • گام چهارم: واریز هزینه ویرایش بحساب بانکی دانشیار و ارسال شماره ردیابی/پیگیری سند واریز به دانشیار.
 • گام پنجم: تایید واریز از سوی دانشیار و اعلام شروع ویرایش.
 • گام ششم: مقاله‌ی ویرایش شده در مهلت و تاریخ تعیین شده تحویل داده خواهد شد.

توضیحات بیشتر:

 • در تمامی مکاتباتی که با دانشیار دارید، اطلاعات تماس خود را در ایمیل ذکر نمایید.
 • درصورتیکه نیاز به دریافت پاسخ فوری دارید، در عنوان ایمیل از عبارت "نیاز به پاسخ فوری" استفاده نمایید.
 • هزینه ویرایش مقالات علمی در ابتدا و قبل از ویرایش دریافت می گردد.
 • بررسی هزینه ویرایش توسط متخصص زبان انگلیسی و طی 12 ساعت انجام می شود.
 • در دانشیار 3 متخصص وظیفه ویرایش مقالات علمی را برعهده دارند. این عزیزان از اعضای هیات علمی رشته زبان انگلیسی هستند و دارای مرتبه استادیاری و دانشیاری می باشند.
 • تنها فایل وورد مقاله (doc و یا docx) را به دانشیار ارسال نمایید. فایل PDF قابل بررسی نیست.
 • اگر مقاله شما بدلیل ضعف نگارش انگلیسی از مجله ای رد شده است، ارسال مشخصات مجله و آخرین ایمیل دریافت شده، ضروری است.
Print
2457 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان