پست های ویژه دانشیار

انتخاب مجله از WILEY

انتخاب مجله از WILEY

نحوه انتخاب مجله ISI معتبر از سایت وایلی

 

انتخاب مجله از WILEY

 

Wiley  یک ناشر بسیار معروف است. معرفی آن به شما بدلیل تجربه خوبی است که از همکاری با مجلات آن داشتم. شما نیز می توانید مقاله خود را به مجلات آن ارسال نمایید.

جهت انتخاب مجله ای در حوزه ی Earth Sciences به ترتیب زیر عمل می نماییم. ابتدا به سایت ناشر بروید. موس را بر روی Earth, Space & Environmental Sciences ببرید تا زیر مجموعه آن باز شود. سپس بر روی Earth Sciences کلیک کنید (تصویر 1).

 

انتخاب مجله از WILEY

 تصویر 1

 

با کلیک بر روی Earth Sciences صفحه مخصوص به آن این حوزه باز می شود. سپس در پایین صفحه بر روی View all products in Earth Sciences کلیک کنید تا تمامی موارد چاپ شده که زیر مجموعه این بخش قرار می گیرند لیست شوند (تصویر 2).

 

انتخاب مجله از WILEY

 تصویر 2

 

همانطور که در تصویر 3 قابل مشاهده است. تمامی مجلات و کتاب های بخش Earth Sciences لیست شدند. با کلیک بر روی عنوان مجله Archaeological Prospection به صفحه مخصوص آن می رویم.

 

انتخاب مجله از WILEY

تصویر 3


در صفحه مخصوص مجله تمامی اطلاعات لازم ارایه شده است. با بررسی اطلاعات در خصوص ارسال مقاله به این مجله تصمیم می گیریم. اطلاعات لازم در ستون سمت چپ در هفت قسمت تنظیم شده است. به عنوان مثال در صورتیکه بخواهید اطلاعات تخصصی در خصوص مجله بدست آورید به بخش ABOUT THIS JOURNAL و قسمت Overview مراجعه نمایید (تصویر 4).

 

انتخاب مجله از WILEY

تصویر 4

 

نویسنده: مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

8692
رتبه بندی این مطلب:
2.5

کلمات کلیدی:

ISI ارسال مقاله به isi انتخاب مجله اکسپت سریع مقاله isi اکسپت مقاله اکسپت مقاله چیست اکسپت مقاله در مجلات داخلی اکسپت و چاپ مقاله پایان نامه کارشناسی چیست پذیرش مقاله isi پذیرش مقاله در مجلات علمی پژوهشی پذیرش مقاله علمی پژوهشی تبدیل پایان نامه به مقاله تفاوت پایان نامه و پروپوزال تفاوت تحقیق با پژوهش تفاوت تحقیق با مقاله تفاوت مقاله و پایان نامه ثبت مقاله در مجلات علمی پژوهشی چاپ تضمینی مقاله چاپ تضمینی مقاله ISI چاپ سریع مقاله در مجلات داخلی چاپ فوری مقاله ISI چاپ مقاله isc چاپ مقاله ISI تضمینی چاپ مقاله ISI در کمترین زمان چاپ مقاله در isi چاپ مقاله در نشریات ISI چاپ مقاله در نشریات داخلی چاپ مقاله علمی پژوهشی در کمترین زمان روش نوشتن مقاله از پایان نامه فرق بین پایان نامه و پروپوزال فرق مقاله با پروپوزال فروش مقاله ISI قیمت استخراج مقاله از پایان نامه قیمت انجام مقاله قیمت مقاله isi قیمت مقاله علمی پژوهشی قیمت نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد قیمت نوشتن مقاله isi قیمت نوشتن مقاله داخلی لیست مجلات علمی پژوهشی داخلی مراحل تبدیل پایان نامه به مقاله معنی اکسپت نحوه ارسال مقاله به نشریات علمی پژوهشی نحوه ثبت مقاله در isi نحوه چاپ مقاله در مجلات داخلی نحوه نگارش مقاله مستخرج از پایان نامه نگارش مقاله ISI نمونه استخراج مقاله از پایان نامه نمونه اکسپت مقاله isi نمونه مقاله از پایان نامه نمونه مقاله استخراج شده از پایان نامه هزینه استخراج مقاله از پایان نامه هزینه اکسپت مقاله هزینه اکسپت مقاله isi هزینه چاپ مقاله ISI هزینه چاپ مقاله در isi هزینه چاپ مقاله در مجلات داخلی هزینه چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی هزینه چاپ مقاله علمی پژوهشی هزینه نگارش مقاله هزینه نوشتن مقاله isi هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه هزینه نوشتن مقاله علمی پژوهشی هزینه نوشتن مقاله فارسی

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما