X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI

انتخاب مجله از الزویر Elsevier

انتخاب مجله از الزویر Elsevier

 


 انتخاب مجله از الزویر Elsevier

 

Elsevier  در ایران بسیار مشهور است. براساس آمار ارایه شده توسط  Alexa بازدیدکنندگان ایرانی در رتبه چهارم بازدیدکنندگان منطقه ای این سایت قرار دارند. همچنین  Scopus و Scimagojr از شرکت های زیر مجموعه Elsevier هستند.  بازدید کنندگان ایرانی در رتبه نخست بازدید از دو سایت Scopus و Scimagojr قرار دارند.

 

 انتخاب مجله

جهت انتخاب مجله به سایت Elsevier  بروید. نشانه گر موس را بر روی Journals & books قرار دهید. تا منو شناور ظاهر شود. در بخش Journal هفت امکان جستجو وجود دارد. در صورتیکه بر روی By Title کلیک کنید لیست تمامی مجلات براساس حروف الفبا تنظیم می گردد. در این بخش می خواهیم لیست مجلات را به صورت تفکیک شده در رشته و گرایش های مختلف دریافت نماییم پس بر روی By Subject کلیک می کنیم (تصویر 1).

 انتخاب مجله از الزویر Elsevier

تصویر 1

 

 جهت انتخاب مجله در حوزه Geotechnical ابتدا بر روی علامت + کنار عبارت Earth and Planetary Sciences کلیک کنید. با ظاهر شدن زیر مجموعه بر روی Geotechnical Engineering / Engineering Geology کلیک کنید (تصویر 2).

 انتخاب مجله از الزویر Elsevier

 تصویر 2

 

همانطور که در تصویر 3 قایل مشاهده است 31 مجله در بخش Geotechnical Engineering Engineering Geology لیست شده است. جهت بررسی اطلاعات هر مجله بر روی عنوان آن کلیک کنید تا صفحه اصلی مجله ظاهر شود. در این بخش بر روی Coastal Engineering کلیک می کنیم (تصویر 3).

 انتخاب مجله از الزویر Elsevier

تصویر 3

 

تصویر 4 صفحه اصلی سایت مجله را نشان می دهد. تمامی اطلاعات در این صفحه قابل مشاهده است. با بررسی اطلاعات درخصوص ارسال مقاله تصمیم بگیرید.

 انتخاب مجله از الزویر Elsevier

 تصویر 4

* رشته تخصصی من ژئوتکنیک. به همین خاطر نحوه یافتن مجله ای در حوزه Geotechnical Engineering را به شما آموزش دادم.

 

نویسنده: مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
9163 رتبه بندی این مطلب:
3/3

فایل ها برای دانلود

  • elsevier(.gif, 27/04 KB) - 597 download(s)

دی ان ان