X

آموزش چاپ مقالات علمی/ISI

چهار گام زیر توسط گروه دانشیار و جهت آموزش چاپ مقاله علمی / ISI، تهیه و تنظیم شده است. در صورتیکه هر پژوهشگر تمامی پست هایی که در هر گام قرار داده شده است را با دقت مطالعه نماید، می تواند تمامی تکنیک های لازم جهت آماده سازی مقاله، ارسال آن به مجله و چاپ مقاله را بیاموزد.
در صورتیکه در هر مرحله با مشکل مواجه شدید و یا سوالی برای شما ایجاد شد، با دانشیار تماس بگیرید تا پاسخ دهیم و راهنمای شما باشیم.

آموزش چاپ مقالات ISI در چهار گام

خدمات گروه دانشیار در زمینه "چاپ مقالات علمی / ISI "


 

ترجمه تخصصی مقالات علمی یا ISI

گروه ترجمه دانشیار


مقالات علمی، متن ساده ای ندارند که با ترجمه ای معمولی قابل ارائه به جامعه علمی باشند. یک مقاله علمی باید خوب و عالی نوشته شده باشد. اطلاعات ارائه شده در بخش های مختلف یکپارچه باشد و ترتیب منطقی ارائه پژوهش در آن حفظ شود. سپس توسط متخصصی در حوزه زبان انگلیسی به صورت حرفه ای ترجمه شود. ترجمه انگلیسی باید بگونه ای انجام شود که خوانندگان در فهم و برداشت مفاهیم ارائه شده با مشکل مواجه نشوند. مهم تر از خوانندگان، داورانی هستند که در مرحله اول مقاله شما را می خوانند. نگارش انگلیسی و شیوه ارائه مطالب بسیار مهم است و این نکته ای است که داوران به آن توجه دارند. پیشنهاد ما این است که ترجمه مقالات خود را به دانشیار بسپارید، زیرا مقالات علمی تنها در دانشیار، توسط متخصص با مدرک دکتری زبان انگلیسی ترجمه می شوند. تمامی متخصصین ما سابقه پژوهشی دارند و این باعث گردیده مقالاتی که توسط آنها ترجمه می شود، دارای بالاترین کیفیت یک سند ترجمه شده باشد. توجه داشته باشید که کلیه مقالاتی که در دانشیار ترجمه می شوند به ویرایش انگلیسی نیاز ندارند. ........................................................

کسب اطلاعات بیشتر!

پرداخت هزینه چاپ مقاله, پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های علمی

انجام پرداخت بین المللی


پژوهشگران ایرانی بدلیل تحریم های بانکی نمی توانند پرداخت های ارزی خود را انجام دهند. در دانشیار این محدودیت‌ها حذف شده است و خدمات زیر به پژوهشگران ارائه می گردد.

  • پرداخت هزینه چاپ مقالات علمی
  • پرداخت هزینه داوری سریع
  • پرداخت هزینه ثبت نام مقاله
  • پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های علمی
  • پرداخت هزینه خرید کتاب و مقاله از پایگاه های علمی
  • پرداخت هزینه ثبت نام جهت شرکت در آزمون های بین المللی
  • پرداخت هزینه چاپ مقالات علمی به مجلات هندی از طریق واریز مستقیم بانکی New
  • انجام کلیه حواله های بانکی به بانک های کانادا، ویژه دانشجویان ایرانی مقیم کانادا New
  • انجام کلیه ی حواله های بانکی به بانک های هندوستان، ویژه دانشجویان ایرانی مقیم هندوستان New

کسب اطلاعات بیشتر!

ویرایش تخصصی مقالات ISI

گروه ویرایش دانشیار


مدتی پس از ارائه خدمات ترجمه تخصصی مقالات علمی، حجم بالایی از مقالات ترجمه شده به دانشیار ارسال گردید. ترجمه این مقالات توسط مترجمین عادی و مراکز غیر علمی انجام شده بود و بدلیل ضعف‌های بسیاری که در آنها دیده می شد از مجلات مختلف رد شده بودند. از نویسندگان خواسته شده بود که مقاله را به شرکت های ویرایش بسپارند و نویسندگان نیز مقالات را به دانشیار ارسال نمودند. این مقالات به ترجمه مجدد نیاز نداشتند و تنها باید توسط متخصص زبان انگلیسی آشنا به نگارش مقالات علمی بررسی و ویرایش می شدند. با تعریف خدمات جدیدی با عنوان " ویرایش انگلیسی" کلیه مقالات پذیرفته و در اختیار متخصصین زبان انگلیسی قرار گرفتند تا تصحیحات لازم را انجام دهند. کلیه متخصصین بخش ویرایش انگلیسی، دارای مدرک دکتری زبان انگلیسی هستند و در رزومه آنها حداقل 2 مقاله ISI دیده می شود. آشنایی آنها با شیوه نگارش مقالات علمی باعث گردیده، شاهد کیفیت بالایی در بخش خدمات ترجمه و ویرایش انگلیسی باشیم که همین امر باعث گردیده دانشیار به عنوان یک مرکز ویرایش انگلیسی مطرح شود.

کسب اطلاعات بیشتر!

بررسی اعتبار مجلات علمی و شناسایی مجلات جعلی و بی اعتبار

بررسی اعتبار مجلات


تعداد بالایی از مقالات پژوهشگران ایرانی در مجلات بی اعتبار، کم اعتبار و جعلی چاپ می شود. چاپ مقاله در چنین مجلاتی امتیازی به همراه ندارد و بدلیل عدم آگاهی پژوهشگران نسبت به شیوه های انتخاب مجلات و شاخص های ارزیابی آنها است. بهتر است قبل از چاپ مقاله، بررسی مجله را برعهده گروه دانشیار قرار دهید. گروه دانشیار با بررسی مجلات در خصوص اعتبار آنها نظر می دهد. خدمات بررسی اعتبار مجلات به صورت ویژه به کمیته های ارزیابی مدارک علمی نیز ارائه می گردد.

جهت ثبت سفارش ابتدا باید فرم شماره 8 را دریافت نمایید و پس از تکمیل به دانشیار بفرستید. در مرحله بعد؛ درخواست شما توسط گروه ارزیابی مجلات، بررسی می شود و پیش فاکتور خدمات صادر می گردد. با پرداخت "هزینه ی بررسی" گزارش بررسی مجله به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

هزینه بررسی هر مجله 32 هزار تومان تعیین گردیده است.

کسب اطلاعات بیشتر!

چاپ مقالات ISI

گروه چاپ مقالات علمی / ISI


بسیاری از افراد و موسسات در خصوص چاپ مقالات علمی تضمین می دهند، اما در حقیقت این یک تبلیغ است و حقه و فریبی را دنبال می کند. در چاپ مقالات علمی / ISI نمی توان تضمین داد، زیرا بررسی کنندگان، سردبیر و داوران مجله هستند و تنها در صورتیکه پژوهش انجام شده ارزشمند باشد، مقاله پذیرفته می شود. توجه داشته باشید که فقط در صورتی می توان در خصوص چاپ مقالات علمی/ISI تضمین داد، که مقاله به مجلات بی اعتبار و جعلی ارسال گردد. این مجلات فاقد پروسه داوری هستند و هر مقاله ای، در هر موضوعی، با پرداخت هزینه چاپ می شود. در دانشیار پروسه چاپ بصورت قانونی و صحیح انجام می شود. ما مقالات علمی را به مجلات معتبر می فرستیم و کلیه پیگیری ها تا دریافت پاسخ نهایی از سوی مجلات را برعهده داریم. ممکن است مقاله شما از یک مجله رد شود در اینصورت در خصوص رفع ایرادات و تصحیح مقاله و ارتقا آن با شما صحبت می کنیم. در صورتیکه مقاله جهت چاپ در مجلات ISI مناسب نباشد به مجلات خارجی غیر ISI ارسال خواهد شد. این مجلات دارای نمایه های معتبری مانند: Scopus، Proquest و ... هستند.

کسب اطلاعات بیشتر!

برگزاری کارگاه های آموزشی چاپ مقالات علمی ISI

برگزاری کارگاه آموزشی


سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود.

دانشیار از شروع فعالیت همواره برگزار کننده ی کارگاه های آموزشی ویژه ی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیات علمی دانشگاه ها بوده است. برگزاری کارگاه های آموزشی "مقاله نویسی"، "رفرنس نویسی"، "روش های نوین پژوهش"،" آشنایی با پایگاه های علمی"، "شیوه های استناددهی و آموزش نرم افزارهای رفرنس نویسی"، "کارگاه جامع ISI"، " کاربرد کامپیوتر در تحقیق"، " "شیوه های حرفه ای جستجو"، "تکنیک های رایانه ای مرتبط به تحقیق" و چندین کارگاه مرتبط دیگر از کارگاه هایی است که توسط دانشیار برگزار شده است.

کسب اطلاعات بیشتر!

مسیر خدماتی دانشیار در چاپ مقالات علمی / ISI

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان